Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
VIDEO DEMONSTRĀCIJAS UN AKTUALITĀTES

Grass Valley aktualitātes
   
Grass Valley publicē video pamācības par LDX sēriju
Kompānija Grass Valley ir sagatavojusi plašu videomateriālu apkopojumu par jauno LDX Televīzijas kameru saimi. Video pamācības ietver ieskatu LDX un LDX Compact sērijas kameru un XCU kameras vadības paneļu kameru iespējās, kā arī sniedz informāciju par pieejamo papildaprīkojumu un signālu pārraides iespējām.

»»» sagatavotos videomateriālus varat apskatīt šeit
 
youtube


Grass Valley - LDX kameru informācija

ESPN un TTC Ostankino migrācijai uz HD apraidi izvēlas Grass Valley risinājumus
Grass Valley turpina spēlēt nozīmīgu lomu pārejā uz HD apraidi. Decembra sākumā kompānija paziņoja par diviem jauniem nozīmīgiem projektiem. Nākamā gada sākumā Grass Valley un ESPN plāno Bristoles jaunizveidotā 2. digitālā HD centra apraides telpas (sešas vadības telpas un četras studijas) aprīkot ar trim Ignite automatizētajām satura veidošanas sistēmām un trim Kayenne video ražošanas centriem un K2 Summit 3G serveru sistēmām, kā arī piegādāt 40 LDX WorldCam televīzijas kameras ESPN 1. digitālā centra vajadzībām nomainot pašreizējās LDK kameras. Vēl viena Ignite sistēma tiks piegādāta ESPN Southstream Conference tīklam.

»»» pilnu rakstu lasiet Grass Valley vietnē
 
Vienlaikus arī TTC Ostankino - Austrumeiropas lielākais TV satura veidotājs, turpina sadarbību ar Grass Valley veicot pāreju uz satura sagatavošanu HD formātos. 2012. gadā kompānija aizsāka migrācijas procesu iegādājoties 24 LDK 8000 Elite 3G televīzijas kameras un 14 LDX Flex televīzijas kameras, kā arī četrus Karrera video ražošanas centrus. 2013. gadā telekompānijai tika piegādātas vēl 36 LDX Flex saimes kameras. Aprīkojuma atjaunošanas process tiks turpināts arī 2014. gadā un pasūtītājam tiks piegādātas vēl 26 LDX Flex kameras, kā arī vēl četri Karrera centri. Tas ļaus TTC Ostankino veikt vēl kvalitatīvāku HD programmu sagatavošanu visās 13 telesabiedrības studijās Maskavā.

»»» pilnu rakstu lasiet Grass Valley vietnē
 

Grass Valley provides tools for ESPN and Ostankino

Grass Valley iedarbina interneta vietni EDIUS lietotājiem
Amsterdamā notiekošā tehnoloģiju foruma IBC 2013 ietvaros Graas Valley izziņoja jaunas interneta vietnes EDIUS World iedarbināšanu, kas kalpos par EDIUS lietotāju nozīmīgāko informācijas avotu, apkopojot EDIUS ikdienas lietotāju labākos ieteikumus un padomus, plašu produktu dokumentāciju, atbalsta informāciju un praktiskus piemērus. EDIUS World ietver arī lietotāju forumu. Pašlaik vietnei ir šādas sadaļas: Edification, kas ietver dalīšanos pieredzē; EDIUS in Action praktiskiem piemēriem un lietotāju meistarstiķu demonstrācijām; About EDIUS - izvērsta informācija par programmatūras iespējām un aprīkojuma savietojamību; Support - rokasgrāmatas, atbildes uz jautājumiem un lietotāju forums; Downloads - lejupielādes.

»»» EDIUS World - iesakām iepazīt jau tūlīt!
 

EDIUS World - atbalsts EDIUS lietotājiem

Grass Valley piedāvā jaunu video montāžas programmu - EDIUS 7
Grass Valley piedāvā jauno 64 bitu EDIUS 7 video montāžas programmu darbam 64 bitu Windows 7/8 un MAC (izmantojot Parallels) vidēs. EDIUS 7 atbalsta citu ražotāju video ievades/izvades tehniku (piemēram - Blackmagic Design), 4K izšķirtspējas daudzslāņu video montāžu reālā laikā un dažādu izmēru un formātu vienlaicīgu video apstrādi. Programma ir pieejama divās versijās EDIUS Pro 7, kas orientēta un individuāliem lietotājiem un EDIUS Elite 7, kas paredzēta kopīgam darbam datoru tīklā. EDIUS Elite 7 ir tās pašas iespējas, kas EDIUS Pro 7, kā arī papildus tiešās piekļuves atbalsts Grass Valley K2 sistēmām, kas ļauj veikt montāžu tieši uz servera; K2 Clip Capture darbam K2 SAN tīklā; Simul Edit (vienlaicīga ievadāmā video apstrāde) un GV STRATUS atbalsts, lai nodrošinātu materiālu un klipu apmaiņu. Lietotājiem ir nodrošināta ērta versiju migrācijas iespēja no Pro uz Elite.

»»» produkta specifikācija pieejama pdf formātā
»»» izpētiet arī savietojamo citu ražotāju papildrīku sarakstu
»»» pilna informācija par EDIUS 7 pieejama Grass Valley vietnē


Grass Valley EDIUS 7

Jaunākās Grass Valley produktu pamācības skatiet Youtube
Kompānija Grass Valley piedāvā ērtu veidu kā lietotājiem iepazīt jaunākos produktus un to iespējas Youtube vietnē.

Aktuāli - GV Director integrētās satura veidošanas sistēmas iespējas

Grass Valley Youtube vietnē varat noskatīties arī citus noderīgus
video materiālus:
 
»»» K2 Dyno S atkārtojumu sistēmas pamācības
»»» Kayenne un Karrera lietošanas pamācības
»»» Kayenne un Karrera konfigurāciju pamācības
»»» Channel Composer pamācības
 

Grass Valley Youtube

Jūsu kamerai nepieciešama papildus funkcionalitāte?
Tagad to varat arī nomāt!

Grass Valley izstrādājot jauno LDX kameru saimi ir paredzējis jaunu unikālu iespēju - nepieciešamās papildus funkcionalitātes noma. Tagad jūs varat iegādāties TV klases kameru LDX Flex bāzes versijā un vēlāk pēc nepieciešamības iegādāties pilnu funkcionalitātes paplašinājuma licenci, vai arī funkcionalitātes plašinājuma licenci uz laiku, ja jums kādas no funkcijām būs nepieciešamas tikai noteiktu laiku. Šī unikālā tehnoloģija ļauj jebkurā brīdī pārveidot ar pamatfunkcijām aprīkotu LDX Flex kameru par LDX Premiere, LDX Elite vai LDX WorldCam kameru. Funkcionalitātes paplašināšana ietver papildus formātu atbalstu, optikas kļūdu un krāsu korekcijas algoritmus, kā arī citas funkcijas.

»»» plašāka informācija pieejama .pdf dokumentā
 

Grass Valley - LDX series

Grass Valley izziņo jaunus revolucionārus produktus
Tuvojoties gadskārtējam TV un teleraidīšanas forumam NAB, kompānija Grass Valley ar jaunu produktu izziņošanu ieskicē savus turpmākās attīstības virzienus, paceļot programmu veidošanas, filmēšanas un miksēšanas procesus jaunā līmenī.
 
Nozīmīgākie no jaunumiem ir GV Director - integrēta nelineārā satura veidošanas sistēma; LDX Flex - jauns LDX saimes kameru klāsta paplašinājums; XCU - universāls kameru bāzes stacijas modulis; jauna satura veidošanas platformas Stratus versija un citi produkti, par kuriem plašāka informācija tiks sniegta NAB 2013 ietvaros.
 

Grass Valley - GV Director

Jaunākās Grass Valley produktu pamācības skatiet Youtube
Kompānija Grass Valley ir uzsākusi savu produktu lietošanas pamācību video publicēšanu Youtube vietnē.

»»» K2 Dyno S atkārtojumu sistēmas pamācības
»»» Kayenne un Karrera lietošanas pamācības
»»» Kayenne un Karrera konfigurāciju pamācības
»»» Channel Composer pamācības

Grass Valley Youtube vietnē varat noskatīties arī citus noderīgus
video materiālus.


Grass Valley Youtube

TV tehniskais centrs Ostankino aprīko 11 studijas ar Grass Valley HD tehniku
Krievijas vadošais TV tehniskais centrs Ostankino, kas ir ari lielākais TV programmu ražošanas pakalpojumu sniedzējs Austrumeiropā, gatavojas saviem klientiem piedāvāt plašākas HD programmu veidošanas iespējas un šim nolūkam aprīko 11 savas studijas ar Grass Valley TV kamerām un mikseriem. Liela apjoma investīciju projekts paredz 100 LDK 8000 Elite 3G televīzijas kameru ar Triax komunikācijas trakta atbalstu un divu Karrera 3 M/E televīzijas mikseru uzstādīšanu.

»»» plašākai informācijai lasiet Grass Valley oficiālo paziņojumu presei
»»» uzziniet ari par Maori Television Grass Valley pieredzi

 


Ostankino aprīko ar Grass Valley tehniku

IBC 2012 - Grass Valley piedāvā virkni jauninājumu
Lielākais apraides tehnoloģiju forums Eiropā IBC 2012 ir noslēdzies. Foruma laikā kompānija Grass Valley paziņoja, ka līdz 2014. gadam tā plāno pilnībā atjaunot visus produktus un, pateicoties uz programmatūras un IP tehnoloģijām balstītai arhitektūrai, nodrošināt to pilnīgu integrāciju un formātu neatkarību (format agnostic), kā arī vispārēju 1080p 50/60 ražošanas cikla atbalstu, un efektīvāku un ātrāku sistēmu atjaunošanu. Grass Valley arī plāno piedāvāt lietotājiem iespēju izvēlēties viņiem nepieciešamās funkcijas, lai samazinātu ieviešanas izmaksas.

»»» plašāk par IBC 2012 aktualitātēm lasiet sadaļā - ražotāju jaunumi

 


IBC 2012 aktualitātes

Grass Valley īpašs EDIUS Pro 6.5 NLE sistēmas piedāvājums
EDIUS Pro 6.5 joprojām ir labākais risinājums dažādu formātu montāžai ar plašu kodēšanas formātu atbalstu un unikālām video apstrādes iespējām reālā laikā. Tagad Grass Valley piedāvā lielisku iespēju EDIUS sistēmas iegādei arī Adobe Premiere, AVID Media Composer, AVID Liquid, AVID Symphony, Sony Vegas, Apple FinalCut Pro un Grass Valley EDIUS 1/2/3/4/5 lietotājiem. Reģistrētiem šo programmu lietotājiem EDIUS Pro 6.5 īpašā cena ir 299 EUR.

 


Grass Valley EDIUS 6.5 cross-grade offer

Grass Valley ataino Londonas olimpisko spēļu norisi
Ar vairāk kā 200 televīzijas kamerām, trīs dučiem televīzijas komutatoru un 30 atkārtojumu sistēmām dažādās Londonas olimpisko spēļu norises vietās Grass Valley ir pilnībā sagatavojusies olimpisko spēļu atspoguļošanai. Atbilstoši olimpiskajam garam kompānija spēļu norises laikā dažādos pasākumos atbalsta apraides tiesības ieguvušās raidorganizācijas no Krievijas, Brazīlijas, Igaunijas un citām valstīm. Grass Valley atbalsta arī ERR translācijas gan pasākumu norises vietās, gan Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. ERR pašlaik lieto divas K2 Dyno atkārtojumu sistēmas, septiņas LDK 8000 Elite saimes kameras un Kayak HD televīzijas pulti. Grass Valley risinājumi apraides nodrošināšanai tiek plaši ielietoti visās spēļu norises vietās Londonā ieskaitot Olimpisko stadionu, Ziemeļgrinvičas arēnu, basketbola arēnu, Trafordu, rokasbumbas arēnu, ExCel un Wembley stadionu.

»»» plašāk lasiet Sports Video Group vietnē sportsvideo.org

 


London olimpiskās spēles ar Grass Valley

2012. gada UEFA Euro spēļu pārraidēm izmanto Grass Valley tehniku
2012. gada UEFA Euro čempionāta futbola spēļu pārraižu tiešraidēm no Polijas un Ukrainas plaši pielietota Grass Valley HD filmēšanas tehnika ar plašu formātu atbalstu. Spēļu un notikumu atspoguļošanai no astoņām dažādām pilsētām tika iesaistīts liels skaits modernu PTS no visas Eiropas, kopā nodarbinot vairāk kā 130 Grass Valley televīzijas kameru, ietverot arī vismaz 40 pašas modernākas 8300 Live Super SloMo saimes kameras. Pārraižu tehniskajai nodrošināšanai galvenokārt tika pielietoti Grass Valley TV mikseri un komutācijas tehnika.

»»» plašāka informācija pieejama Grass Valley vietnē

 


Grass Valley EDIUS 6.4

Grass Valley EDIUS 6.5 Latvijā no 20. jūnija
Februāra beigās Grass Valley izziņoja jauno 6.5 EDIUS HD/3D nelineārās video montāžas programmas versiju, kuru kompānija demonstrēs NAB 2012 foruma ietvaros. Programma ir ieguvusi lielu skaitu dažādu uzlabojumu, ieskaitot pilnu atbalstu 3D/stereoskopiskā video montāžai, kā arī iespēju tieši bez konvertēšanas apstrādāt ar RED Digital video kamerām uzņemtus video materiālus.
 
Grass Valley produktu viceprezidents Charlie Dunn skaidro: "Pateicoties ātrdarbīga, droša un dažādus video formātus apstrādāt spējīga (montē jebko) montāžas risinājuma reputācijai, Grass Valley EDIUS sistēma arvien turpina palielināt savu daļu tirgū".
 
Jaunā EDIUS programma uzlabo modernu 3D video ražošanas ciklu un ietver rīkus 3D stereoskopiskā video montāžai, kā arī pilnu 3D video atbalstu STORM 3G 3D, STORM 3G Elite 3D un citām iekārtām tieši no montāžas vides. EDIUS 6.5 ietver arī Flash Exporter, daudzus montāžas darba vides uzlabojumus, iebūvētu attēla stabilizācijas funkciju, skaņas skaļuma kontroli, kā arī Dolby-E, AC-3 izmantošanu bez apstrādes (pass- through).

»»» pilns paziņojums presei pieejams Grass Valley interneta vientnē

 


Grass Valley EDIUS 6.4

EDIUS 3D video mācību kurss - bezmaksas!
EDIUS beta testeris Al Caudullo piedāvā astoņas EDIUS 3D video nodarbības bez maksas, kas ietver: projekta organizāciju, dažāda veida stereoskopiska video ievadi un apstrādi un vairakkameru sinhronu montāžu, kā arī titrus un efektus. Plašāka informācija vietnē 3dguy.tv
 
Visiem interesentiem ir iespēja pamēģināt EDIUS 3D programmu bez maksas. Lai nokopētu EDIUS 3D nepieciešams reģistrēties Grass Valley interneta vietnē. Ievērojiet! Grass Valley neiesaka uzstādīt EDIUS 3D izmēģinājumu versiju uz datora ar EDIUS programmatūru, kuru Jūs izmantojat video ražošanai.

 


Grass Valley EDIUS 3D videomācības

EDIUS montāžas sistēma tagad ietver pilnu 3D video atbalstu - izmēģiniet to bez maksas!
Grass Valley piedāvā populārās profesionālās video montāžas sistēmas EDIUS versiju ar S3D atbalstu, kas ietver rīku paketi 3D video apstrādei, vienlaikus nodrošinot S3D funkcionalitātes atbalstu arī stereoskopiskā video ražošanas procesā nepieciešamajam montāžas papildaprīkojumam. Abi STORM 3G Elite un STORM 3G signālu ievades/izvades risinājumi tagad atbalsta stereoskopiska 3D video signāla (Dual 3G SDI un 3G SDI attiecīgi) ievadi un izvadi tieši no EDIUS montāžas vides. 3D video priekšskatījumu (preview) izmantojot HDMI atbalsta arī ADVC 3G, HDSPARK, HDSTORM, HDSTORM PLUS un STORM Mobile.
 
3D funkcionalitāte ietver: tiešu populārāko 3D video kameru video formātu atbalstu (natively); atvieglotu labā un kreisā signāla savietošanu sinhronizācijas nodrošināšanai; 2D uz 3D pārveidošanu; dažādus rīkus, kas nepieciešami 3D video korekcijai, lai kompensētu filmēšanas kļūdas; 3D video apstrādei iespējamas pielietot tādas tradicionālas video apstrādes funkcijas kā reālā laika krāsu korekciju, attēla izgriešanu (keyer), vairāku kameru sinhrono montāžu. EDIUS 3D atbalsta automatizētu 3D video importu no šādām iekārtām: 3DA1/3DP2 (Panasonic), MVC (Sony, Panasonic un JVC)
 
Visiem interesentiem ir iespēja pamēģināt EDIUS 3D programmu bez maksas. Lai nokopētu EDIUS 3D nepieciešams reģistrēties Grass Valley interneta vietnē. Ievērojiet! Grass Valley neiesaka uzstādīt EDIUS 3D izmēģinājumu versiju uz datora ar EDIUS programmatūru, kuru Jūs izmantojat video ražošanai.

 


Grass Valley EDIUS 3D preview

Grass Valley piedāvā jaunu integrētu un automatizētu daudzkanālu (channel in a box) apraides risinājumu K2 Edge
Oktobrī Grass Valley uzsāk piedāvāt jauno K2 saimes serveri - K2 Edge, kas kļūs par Grass Valley apraides sistēmu kodolu. 1U statnes standarta izmērā ievietojamā, uz Linux balstītā K2 Edge sistēma ir izturīgs un drošs risinājums, kas paredzēts nepārtrauktam darbam 24/7 režīmā. K2 Edge tiks piedāvāta trīs modifikācijās: K2 Edge Express - ekonomisks apraides risinājums ar pamata grafikas iespējām; K2 Edge Pro - risinājums ar attīstītu grafiku un plašām attēls-attēlā iespējām; K2 Edge Elite - augstākā līmeņa risinājums ar četru HD (vai astoņu SD) plūsmu atbalstu, daudzkanālu grafiku ar neierobežotu 2D un 3D slāņu skaitu un pilnu digitālo video efektu paketi. Pilnu paziņojumu presei lasiet Grass Valley mājaslapā.
 


Grass Valley K2 Edge

Grass Valley kļūst par pasaules līderi video mikseru un komutatoru segmentos un iegūst Frost & Sullivan 2011 Global Market Share Leadership of the Year balvu
Izvērtējot Grass Valley pozīciju tirgū pēc studijas video mikseru un komutatoru pārdošanas apjomiem 2010. gadā, tirgus analītiķu kompānija Frost & Sullivan atzina Grass Valley vadošo pozīciju attiecīgajos tirgus segmentos un piešķīra tai 2011. gada Global Market Share Leadership of the Year balvu. Pateicoties inovāciju tehnoloģijām un pārdošanas veicināšanas stratēģijai Grass Valley spēja sasniegt 20.1% tirgus daļu studijas video mikseru segmentā un 21.2% tirgus daļu video komutatoru segmentā. Grass Valley mikseru un signālu komutācijas produktu klāsts ietver Kayenne Video Production Center pultis, Kayenne XL paneļus, Kalypso HD studijas pultis, Kayak SD/HD studijas pultis, KayakDD saimes studijas pultis, Trinix NXT komutatorus, Concerto saimes komutatorus, Acappella komutatorus, Indigo AV mikserus un citus, kas nodrošina plašu dažādu signālu atbalstu un maksimālu veikto investīciju atdevi.
 


Grass Valley studijas mikseri un komutatori
Grass Valley studijas mikseri un komutatori

Grass Valley NAB 2011 jaunumu pārskats
Starptautiskais raidorganizāciju forums NAB 2011 šogad Lasvegasā norisinājās no 11. - 14. aprīlim un arī šogad Hannu Pro pārstāvji piedalījās foruma norisē apkopojot nozīmīgākos jaunumus, ar kuriem kompānija Grass Valley iepazīstināja nozares ekspertus. Plašāka informācija par Grass Valley NAB 2011 izziņotajiem produktiem
Būtiski atzīmēt, ka arvien vairāk TV sabiedrības visā pasaulē investē augstas izšķirtspējas (HD) filmēšanas tehnikas, kā arī programmu un ziņu veidošanas sistēmās nodrošinot arvien aktīvāku pārēju uz apraidi HD formātā. Plašāka informācija par Grass Valley jaunākajiem projektiem
 


Grass Valley NAB 2011 news

Grass Valley produktu jaunumi (2011. gada 1. ceturksnis)
· Getting started with EDIUS6 - montāžas mācību DVD
· Storm 3G Elite - video izvades iekārta ar īpaši plašu formātu atbalstu
· ADVC-G1 - iekārta dažādu signālu pārveidei SDI signālā
· ADVC-G2 - iekārta HDMI un SDI signālu pārveidei analogajā video
· ADVC-G3 - iekārta SDI signālu pārveidei vienā HDMI signālā
· ADVC-G4 - sinhronizācijas signāla ģenerators
· EDIUS Workgroup Storage Mini - kompakts vienotās montāžas vides un audiovizuālo materiālu glabāšanas risinājums līdz 5 darba vietām.
Plašāka informācija un produktu orientējošās cenas:
www.hannu-pro.com/katalogs__lv__specials

 


Grass Valley Edius 6 - Getting started lessons DVD

Grass Valley LDK 8300 3X Live Super Slow-Motion HD kamera iegūst 2010. gada Technical and Engineering Emmy balvu
Apliecinot atbalstu inovācijām SD un HD TV kameru tehnoloģiju attīstībā Nacionālā TV mākslas un zinātņu akadēmija (NATAS) iekārojamo Technical & Engineering Emmy balvu 2010. gadā piešķīra kompānijai Grass Valley par LDK 8300 HD Live Super SloMo kameras sistēmas dizainu un īstenojumu. LDK 8300 kamera spēj tieši no matricas iegūt (natively) visaugstākās kvalitātes HD attēlu filmējot arī palēninājuma režīmā (slow -motion), turklāt atbalstot plašu formātu loku. Emmy balva tiks piešķirta 2011 gada CES izstādēs laikā, kas notiks Lasvegasā. Kompānija Grass Valley kopumā jau ieguvusi jau 17 šādas balvas.
Plašāk lasiet www.grassvalley.com

 


LDK 8300 HD Live Super SloMo iegūst 2010. gada Technical & Engineering Emmy
Grass Valley nelineārās montāžas programma EDIUS 6 iegūst Best of IBC2010 balvu
Nozares jaudīgākā un modernākā daudzformātu video montāžas platforma - Grass Valley EDIUS 6 ir ieguvusi augstāko TVB Europe un The IBC Daily redaktoru novērtējumu un saņēmusi Best of IBC2010 balvu. Šī gada izstādes IBC laikā divas spēcīgas nozares specializēto izdevumu komandas sadarbojās un padziļināti vērtēja piedāvātos risinājumus un produktus. Nelineārā video montāžas programma EDIUS 6 tika izvirzīta apbalvošanai kā visprogresīvākais un radošākais piedāvātais jaunievedums.
Lasiet arī www.grassvalley.com - Media Alert
 


EDIUS 6 - Best of IBC2010
Pasaules čempionāts futbolā. Dienvidāfrika. Kad pasaule vēro...
mēs esam tur!

Grass Valley, kā Host Broadcast Services (www.hbs.tv - Zug, Šveice) sadarbības partnerim, ir tas gods būt galvenajam pilna televīzijas apraides aprīkojuma piegādātājam un integratoram Dienvidāfrikā notiekošā 2010. gada pasaules futbola čempionāta atspoguļošanai.
Plašāka informācija par Grass Valley dalību pasākumā pieejama šeit.
Grass Valley arī aicina ikvienu savu klientu iemēģināt jauno Grass Valley profilu pārvaldnieku. Izmantojot šo reģistrācijas sistēmu klienti var parakstīties regulāru Grass Valley jaunumu saņemšanai, kā arī izvēlēties kādas ziņas vēlas saņemt
 


Grass Valley WorldCup 2010
Grass Valley piedāvā 3D risinājumus jau tagad
Jau labu laiku 3D vairs netiek uzskatīts par zinātnisko fantastiku, bet vai jaunā 3D video ēra ir kas tik nepārvarami grūts? Ar Garass Valley ne gluži! Kamēr visi runā par 3D video, Grass Valley to jau veido. Inovācijas un Grass Valley ir sinonīmi un jau tagad Grass Valley ir 3D risinājumi, kurus parādīt. Ja vēlaties uzzināt par tiem vairāk, sameklējiet 3D brilles un dodieties uz jauno Grass Valley 3D vietni!
www.theycamefromgrassvalley.com
Grass Valley 3D
Grass Valley - 50 gadi!
Grass Valley šogad svin 50 gadu jubileju un, Take 5 kampaņas ietvaros, piedāvā tuvāk iepazīt piecus lieliskus produktus, kas perfekti iederas jebkurā programmu veidošanas un izplatīšanas procesā.
Grass Valley Take 5
Plašāk lasiet Take 5 kampaņas vietnē grassvalleytakefive.com
Grass Valley Take 5
Grass Valley Aurora
Būtiskākie apsvērumi Aurora montāžas vides ieviešanai
Kāpēc izvēlēties Aurora production suite
Grass Valley Aurora
Grass Valley Switcher blog
Grass Valley interneta vietne, kas paredzēta komunikācijas iespēju paplašināšanai ar TV komutācijas tehnikas lietotājiem visā pasaulē. Vietnē tiek izvietota aktuālā informācija par TV komutācijas pultīm, mikseriem un sistēmām, ka arī sniegtas kompetentas atbildes uz lietotāju jautājumiem.
gvswitchers.blogspot.com
Grass Valley Switcher blog


THOMSON tehnoloģiju apskats
Video kodēšana
»»» MPEG-4 AVC HD video
kodēšanas risinājumi
IPTV SmartVision
»»» IP TV SmartVision
platforma
Mobile TV
»»» DVB-H mobilā TV
Video tīklu risinājumi
»»» kompleksi video
pārraides risinājumi

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster