Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
HANNU PRO
 
kontaktinformācija  |  darbības virzieni
 
Kontaktinformācija
 
Kā atrast Hannu Pro RīgāCentrālais birojs Rīgā, Latvijā - vCardQR, karte
 
Lai iegūtu atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem, lūdzu aizpildiet šo anketu!
 
Kuģu iela 11, Rīga, LV-1048, Latvija, (3. stāvs)
tālrunis: 67452206
e-pasts: welcome@hannu-pro.com
Hannu Pro serviss Kuģu ielā 11Servisa centrs - vCardQR, karte
 
Lai iegūtu atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar iekārtu apkalpošanu, lūdzu aizpildiet servisa anketu!
 
Hannu Pro servisa centrs,
Kuģu iela 11, Rīga, LV-1048, Latvija, (1. stāvs)
tālrunis: +371 67452206
e-pasts: service@hannu-pro.com
Hannu Pro ViļņāBirojs Viļņā, Lietuvā - vCardQR, karte
 
Hannu Pro Vilnius,
Juozapavičiaus 6, LT-09312 Vilnius, Lithuania.
tālrunis: +370 52482565, +370 68633799;
e-pasts: vilnius@hannu-pro.com
Hannu Pro TallināBirojs Tallinā, Igaunijā - vCardQR, karte
 
Hannu Pro Tallinn,
Tatari 58, 10134 Tallinn, Estonia
tālrunis: +372 6155290
fakss: +372 6155291
e-pasts: tallinn@hannu-pro.com
Hannu Pro Caucasus office locationKaukāza reģionā - vCardQR, Map
 
Gruzijā:
174 Davit Aghmashenebeli ave., Tbilisi, 0112, Georgia
tālrunis: +995 322550333
e-pasts:welcome@hannu-pro.com
Hannu Pro Caucasus office locationKaukāza reģionā - vCardQR
 
Armēnijā:
Avan, street Charents 14/20 Yerevan, 0060, Armenia
tālrunis: +374 93397896
e-pasts: welcome@hannu-pro.com
WEB
www.hannu-pro.com
 

Hannu Pro Baltic servisa komanda - gatava darbam

««« foto: pie klienta - LVRTC Rīgas TV tornis
Hannu Pro komanda pie klienta - LVRTC Rīgas TV tornisHannu Pro menedžeru komanda

 
Par Hannu Pro īsumā
 
Hannu Pro ir viena no vadošajām Eiropas sistēmu integrētāju kompānijām ar birojiem vairākās valstīs un vairāk kā 30 gadu pieredzi televīzijas, teleraidīšanas, video filmēšanas un pēcapstrādes sistēmu izveidē. Hannu Pro galvenie darbības virzieni ir kompleksu audiovizuālo materiālu ražošanas un raidīšanas risinājumu izstrāde un video/audio studiju aprīkošana. Hannu Pro sadarbojas un tieši pārstāv Baltijas valstīs vairāk nekā 50 pasaules vadošās profesionālo elektronisko iekārtu un programmatūras ražotājus. Ievērības cienīga ir arī Hannu Pro loma DVB-T apraides ieviešanā Latvijā, kā arī atbalsts DVB-H un IPTV attīsībā.
   
Hannu Pro darbības virzieni
 
Hannu Pro pirmsākumi meklējami 1993. gadā, kad tika dibināta studija Silikons - pirmā Latvijā datorgrafikas studija, kas veidoja televīzijas kanālu grafisko noformējumu izmantojot Silicon Graphics tehnoloģijas. Gandrīz vienlaikus ar studijas izveidi tika dibināta nodaļa, kas nodarbojās ar profesionālu risinājumu izstrādi un tehnikas piegādēm televīzijas kompāniju vajadzībām, bet kopš 1997. gada Hannu Pro pastāv kā patstāvīga kompānija.

Birojs un servisa telpas

PTS projekti

Instalāciju projekti

TV projekti

TV projekti

TV projekti

Apraides projekti

Sistēmu konsturēšana

Projektu nodošana

Mācības

Servisa darbnīcas

Šodien Hannu Pro ir viens no vadošajiem sistēmu integrētājiem Eiropā ar galveno biroju Rīgā un pārstāvniecībām tādās valstīs kā Igaunija, Lietuva, Bulgārija un Gruzijā. Tomēr Hannu Pro aktivitāšu loks ietver arī citas Eiropas, Āzijas, tuvo austrumu un Āfrikas valstis.

Hannu Pro inženieri savu pieredzi ir uzkrājuši vairāk kā 30 gadu laikā izstrādājot dažādus inovatīvus risinājumus vadošajiem TV, apraides, telekomunikāciju un izklaides biznesa uzņēmumiem. šie Hannu Pro sagatavotie risinājumi ir īstenoti daudzos telesabiedrību un apraides nodrošinātāju, kā arī neskaitāmos neatkarīgo producentu un studiju projektos.

Hannu Pro dziļās zināšanas savā jomā kalpo, kā labs pamats spožai projektu īstenošanai, ilgtermiņa garantijām un pārskatāmām izmaksām. Daudzo dažādās valstīs realizēto projektu gaitā uzkrātā pieredze, ļauj Hannu Pro kalpot par uzticamu tiltu starp klientiem un ražotājiem, piedāvājot inovatīvus un integrētus risinājumus, kā arī nodrošinot to pilnvērtīgu funkcionēšanu. Papildus sistēmu integrācijai, specializētas furnitūras izstrādei un uzstādīšanai, īpašos gadījumos, kad klientam nepieciešamo funkcionalitāti nevar sasniegt ar jau iepriekš ražotāju izstrādātiem risinājumiem, Hannu Pro veic arī specializētas programmatūras izstrādi un pielāgošanu, nodrošinot papildus lietošanas ērtības un iekārtu funkcionalitātes savietojamību.

Hannu Pro izstrādā un ievieš kompleksus risinājumus:

televīzijas jomai
 · programmu plānošana, materiālu sagāde/ievade, video ražošana un arhivēšana
 · televīzijas studijas tiešraidēm un programmu ierakstiem
 · programmu atskaņošana (play-out) un signāla sagatavošana un padošana dažādiem izplatīšanas tīkliem
 · audiovizuāla satura ražošanas studijas (postproduction)
 · pārvietojamās televīzijas stacijas
 · ziņu satura iegūšana un sagatavošana
telekomunikāciju jomai
 · apraides staciju risinājumi (head-end)
 · stacijas signāla noraidīšanai (uplink)
 · pilnvērtīgas, kompleksas OTT/IPTV sistēmas
 · signāla izplatīšana DVB-C/S/T/T2, IPTV, OTT un citiem tīkliem
 · signāla transporta risinājumi (contribution solutions)
 · bezvadu signālu pārraides risinājumi
citām jomām
 · biometrijas risinājumi
 · satiksmes vadības risinājumi
 · digitālā kino risinājumi
 · konferenču sistēmas
 · militārās komunikāciju sistēmas
 · multimediju sistēmas viesnīcām, birojiem un citām publiskām vietām

Katras sistēmas projekts tiek izstrādāts ciešā sadarbībā ar klientu, izmantojot plašo Hannu Pro pieredzi un sabalansējot klienta vēlmes ar pieejamo budžetu. Katra sistēma, vienalga vai tā ir izstrādāta pilnīgi no jauna, vai ņemot vērā integrāciju ar klienta esošo tehnisko aprīkojumu, tiek veidota lai optimizētu darba organizāciju un uzlabojot ražošanas efektivitāti, kā arī samazinātu iegādes un ikdienas apkalpošanas izmaksas.

Hannu Pro sniedz šādus pakalpojumus:

Konsultēšana.
Hannu Pro eksperti ieklausās un novērtē prasības, kā arī izstrādā risinājumus palīdzot klientiem adaptēties strauji mainīgajā audiovizuālā satura ražošanas un datu pārraides nozarē.

Iepriekšējā analīze. Lai novērtētu prasības un piedāvātu visaptverošus priekšlikumus, kā arī sagatavotu efektīvu un drošu risinājumu, Hannu Pro rūpīgi analizē klienta vajadzības un esošos tehniskos resursus. Hannu Pro komanda darbojas kā no ražotāja neatkarīgs eksperts un konsultants, kas piedāvā labāko.

Ražošanas procesu plānošana. Šis posms ietver rūpīgu esošo ražošanas procesu izpēti, kam seko tehniskā risinājuma pielāgošana. Izstrādājot katru konkrēto projektu, mēs pētām klientu vajadzības, nodrošinot maksimālu risinājuma pielāgošanu tām.

Sistēmas izstrāde. Mūsu komanda sagatavo detalizētu priekšlikumu, kas aptver visus projekta aspektus - ieviešanas plānu, darbu uzskaitījumu, atbildību, sistēmas blokshēmas, detalizētu iekārtu izvietojumu un budžetu. Hannu Pro apvieno pieredzējušu ekspertu un izglītotu profesionāļu komandu, un spēj efektīvi risināt uzdevumus paredzot dažādus apstākļus un nosacījumus, kā arī plānojot darbu apjomus un nepieciešamos resursus. Tas ļauj mums piedāvāt pilnvērtīgus risinājumus (turnkey), sniegt konsultācijas, nodrošinot savlaicīgas piegādes un stabilu sistēmu darbību.

Specifikācijas izstrāde. Izstrādātajiem risinājumiem tiek sagatavotas detalizētas komponenšu specifikācijas nolūkā nodrošināt viskonkurētspējīgākās piedāvājuma izmaksas.

Pilna projekta dokumentācijas izstrāde. Kad visa nepieciešamā tehnika ir izvēlēta un pasūtījumi saskaņoti ar pasūtītāju un piegādātājiem, Hannu Pro komanda veic projekta īstenošanas plānošanu - sistēmas komponentu izvietojuma rasējumi, kabeļu izvietošanas shēmas, uzskaitījums un marķēšana, nepieciešamās furnitūras rasējumi un aparatūras novietojuma plānošana. Projekta dokumentācija tiek sagatavota izmantojot specializētas datorprogrammas VidCAD un AutoCAD.

Projekta īstenošana un uzraudzība. Hannu Pro profesionālā komanda - projektu vadītāji, sistēmu konstruktori, apraides, radiofrekvenču un IT tīklu plānošanas inženieri un citi tehniskie darbinieki strādā ciešā kontaktā ar klientu, lai nodrošinātu gludu projektu realizācijas gaitu. Savu darbaspēka resursu izmantošana ļauj Hannu Pro nodrošināt projektu realizāciju iespējami īsos termiņos un atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.

Kvalitātes kontrole, nodošana un pieņemšana ekspluatācijā. Mūsu sertificētie inženieri veic nepieciešamās korekcijas lai nodrošinātu stabilu visu sistēmas komponenšu darbību un sagatavotu to nodošanai. Hannu Pro inženieri ir guvuši padziļinātu apmācību iekārtu apkalpošanā pie visiem vadošajiem ražotājiem.

Apmācības. Kad sistēma ir pieņemta ekspluatācijā un darbojas nevainojami, Hannu Pro klienta pārstāvjiem nodod savas zināšanas sistēmas ekspluatācijā, ietverot arī lietošanas nianses un knifus, kas palīdz un atvieglo sistēmas ekspluatāciju ikdienā.

Garantijas un pēcgarantijas apkalpošana 24/7 režīmā. Atkarībā no klienta vajadzībām Hannu Pro piedāvā pilnvērtīgus garantijas pakalpojumus:
 · atbalsts pa telefonu
 · atbalsts izbraukumā pie klienta
 · profilaktiskā apkope
 · pagarināts garantijas laiks
 · rezerves daļu piegāde un nomaiņa
 · atjaunojumu veikšana un izpildes kontrole
 · kompleksi servisa apkalpošanas līgumi

Hannu Pro klienti un partneri augstu novērtē mūsu speciālistu zināšanas un pieredzi, ko apliecina daudzi apbalvojumi un atzinības. Lai varētu pilnībā koncentrēties uz savu pamata biznesu klienti mums mēdz uzticēt pilna servisa līgumus.

Hannu Pro nozīmīgākie klienti ir: SES/Astra/Viasat, LVRTC, LRTC, Lattelecom, Levira, NURTS, B&B TV Communication, i-Media, Hannu Digital un citi teleraidīšanas jomā; MTG/TV3/LNT, ERR, JRTV, BTV, MTV, LNK, Lietuvos Rytas, LTV, LRT, Tallinn TV un citi televīziju jomā; kā arī liels skaits studiju un neatkarīgo producentu.


Mūsu realizētie risinājumi:
    Telecentriem | Televīzijām | Studijām | Profesionālai apmācībai un izglītībai
    Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem
   

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster