Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
ZIŅAS
 
Hannu Pro jaunākās aktivitātes:
 
Hannu Pro piedāvā finansēšanas iespēju individuālajiem klientiem
 
 
Inbank financing
 
Hannu Pro ar prieku izziņo finansēšanas iespēju pieejamību saviem individuālajiem klientiem. Finansējuma kanāli tiek sagatavoti sadarbojoties ar Inbank Latvia. Tagad jums tikai atliek izdomāt savu filmu, video vai multimediju sapņu projektu un sazināties ar Hannu Pro, lai saņemtu labāko tehnisko un finansiālo piedāvājumu.

Inbank Latvija ir dibināta 2014.gadā kā SIA Cofi līzings un ietilpst Inbank grupā. Inbank AS ir banka ar saknēm Igaunijā, kas aktīvi darbojas arī kaimiņvalstīs nodrošinot pieejamu finansējumu saviem klientiem.
 
Christie Digital saņem AV Magazine apbalvojumu kā ietekmīgākā kompānija pēdējos 20 gados
   
Christie AV Magazine Awards
 
2018. gada 28. septembrī Christie Digital tika pasniegta AV Magazine apbalvojums - Ietekmīgākā kompānija pēdējos 20 gados. Šajā īpašajā kategorijā AV Magazine godināja uzņēmumu, kas pēdējo 20 gadu laikā ir devis nozīmīgāko ieguldījumu video un audio nozarē. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, kas notika Grosvenor House Hotel, Londonā, Chriestie tika izvēlēta kā atbilstīgākā no nozares lielākajiem un spožākajiem uzņēmumiem.
 
Ziņa no Christie: Mēs vēlamies izmantot šo iespēju un pateikties mūsu partneriem, klientiem un personālam visā pasaulē par to kaisli, ko jūs mums devāt lai mēs varētu radīt pasaules skaistāko piedzīvojumu. Mēs tiešām to nevarētu paveikt bez jums. Šis apbalvojums apliecina, ka mūsu pagātne tiešām ir bijusi lieliska un ka nākotne solās būt vēl spožāka mums turpinot augt kā vizualizācijas risinājumu kompānijai un piedāvājot aprīkojumu, programmatūru un pakalpojumus, kas iedvesmo mūsu klientus. Paldies jums par atbalstu!
 
LNK iedarbina jauno Hannu Pro piegādāto Octopus NRCS ziņu sistēmum
   
LNK ziņu dienesta komanda
 
Viens no Lietuvas populārākajiem TV kanāliem LNK tikko pabeidza darbu pie sava Octopus ziņu sistēmas risinājuma ieviešanas. Jaunākā Octopus NRCS sistēma ļauj ziņu dienesta un sociālo mediji komandām sadarboties daudz efektīvāk nekā līdz šim. Ziņu sistēma ir cieši integrēta LNK Grass Valley Stratus platformā ar Emmy godalgotā MOS protokola palīdzību. Octopus inženieri uzteic lielisko ieviešanas un sadarbības pieredzi ar pozitīvajiem un entuziasma pilnajiem LNK darbiniekiem. Sistēmu integrētājs Hannu Pro nodrošināja pilnu Octopus NRCS un Grass Valley Stratus satura ražošanas sistēmu piegādi.
 
Krievijas NTV atjauno ziņu veidošanas sistēmu papildinot to as 30 Grass Valley LDX 80 Flex kamerām un Karrera K-frame S-series ētera vadības pulti un tā uzlabojot efektivitāti
   
Grass Valley LDX and Karrera
 
Belden uzņēmums Grass Valley sadarbībā ar lokālo integrācijas partneri OKNO-TV veica aktīvu darbu, lai sagatavotu labākos programmu veidošanas risinājumus Krievijas nacionālajam telekanālam NTV. Pēc vairāku alternatīvu izvērtēšanas NTV izvēlējās 30 Grass Valley LDX 80 Flex kameras un K-Frame S-series 3 M/E Video Production Center vadības pulti nodrošinot kvalitātes un efektivitātes uzlabošanu 24 stundu ziņu programmu sagatavošanai ik dienu. Pirkums ir daļa no plašāka plāna NTV attīstīšanai pārfokusējot programmu veidošanu no standarta (SD) uz augstas (HD) izšķirtspējas saturu, tā vairojot skatītāju un reklāmdevēju apjomu.
 
LDX 80 Flex ļaus NTV veikt filmēšanu 1080i vai 720p formātā samazinot nepieciešamību pēc attēla mākslinieciskas koriģēšanas. NTV izvēlējās LDX Flex kameras pateicoties to spējai nodrošināt lielisku attēla kvalitāti apvienojumā ar izcilu jūtību un zemu trokšņu līmeni. Grass Valley kameras tirgū tiek augsti vērtētas un NTV augstu vērtē lielisko pēcpārdošanas atbalstu no Grass Valley pārstāvniecības.
 
Jaunā 3 M/E Karrera K-Frame S-series pults papildinās NTV esošo 2 M/E Karrera K-Frame pulti nodrošinot pārbaudītu un stabilu programmu veidošanas procesu un vienkāršu procesu vadību veidojot sarežģītas programmas dažādos formātos, tai skaitā 1080p un 4K UHD. Šīs unikālās iespējas ar zemām izmaksām nodrošina divas sistēmas pakotnes (3M/E vai 2 M/E) vienā 6 RU iekārtā ar 80x48 HD ievades/izvades pieslēgvietām.
 
Galvenie NTV ieguvumi izvēloties Grass Valley risinājumu ir: iespēja izmantot esošo triax infrastruktūru un iespēja integrēt/nodrošināt pilnu HD ražošanas procesu, LDX Flex arī piedāvā trokšņu filtrus, kas nodrošina augstākas kvalitātes attēlu bez papildus apstrādes.
 
»»» Pilnu paziņojumu presei lasiet Grass Valley mājaslapā
»»» Pilnai informācijai par LDX saimes kamerām, iepazīstieties ar šo .pdf dokumentu
 
NEP sadarbībā ar Grass Valley gatavojas satura sagatavošanai Ultra HD formātā un pārejai uz IP infrastruktūru
   
NEP
 
NEP Europe (pasaulē vadošās programmu veidošanas un apraides kompānijas NEP Nīderlandē bāzētā Eiropas nodaļa) ir izvēlējusies Grass Valley LDX 86N kameras kā pamatu Ultra HD izšķirtspējas programmu veidošanai sākotnēji ar tām aprīkojot piecas jaunas PTS, no kurām viena būs lielākā Eiropā. "Mēs vienojāmies ar Grass Valley par jaunu 4K kameru iegādi, tamdēļ, ka mēs saskatām 4K attīstības sākumu Eiropā un tagad ir brīdis, kad pietiek pirkt standarta HD kameras" skaidro Paul Henriksen, NEP Broadcast Services Europe prezidents.
 
LDX 86N lieto 2/3 collu XensiumHawk CMOS sensorus ar izšķirtspēju 3840×2160 un izmanto DPMUltra dinamisko vadības funkciju, lai nodrošinātu filmēšanu arī 1920x1080 HD režīmā kombinējot blakus esošos pikseļus pašā matricā. Kameru modeļiem, kas tiks piegādāti NEP būs pilna funkcionalitāte un aprīkojums, kastās padara ideāli piemērotas gan UHD gan HD programmu veidošanai.
 
NEP arī ir uzsākusi pāreju uz IP balstītu programmu veidošanu. "NEP Nīderlandes centrā LDX 86 kameras jau tiek izmantots IP vidē un tās ir pilnībā pielāgojamas darbam IP režīmā" saka Marcel Koutstaal, Grass Valley kameru nodaļas vadītājs. NEP Nīderlandes centrs arī plāno ieviest LDX 86N tehnoloģijas. "Mums ir ļoti pamatīgs IP ieviešanas plāns" viņš piebilst.
 
»»» pilnu paziņojumu presei lasiet - šeit
 
Hannu Pro Igaunijas raidsabiedrībai ERR piegādā pilnvērtīgu studijas un programmu veidošanas risinājumu jaunveidotajam integrācijas kanālam
   
ERR ETV3 projekts
 
2015. gada sākumā ar Igaunijas valdības atbalstu Igaunijas sabiedriskā raidsabiedrība ERR (Eesti Rahvusringhääling) uzsāka jauna TV kanāla izveidi Igaunijas krieviski runājošo iedzīvotāju mērķauditorijai. Vadoties no kopējā jaunā TV kanāla budžeta 4 miljoni euro, ERR plāno ik nedēļu sagatavot pašu veidotās un pirktās TV programmas vairāk kā 20 stundu apjomā, nepieciešamības gadījumā veicot dublēšanu un lietojot subtirtus. Pēc lēmuma par TV kanāla izveidi pieņemšanas, TV sabiedrība izsludināja atklātu konkursu par tehniskās risinājuma izstrādi un piegādi. Hannu Pro Tallinas un Rīgas komandas pie projekta strādāja cieši sadarbojoties, lai sagatavotu labāko tehnisko piedāvājumu, piesaistot arī konkurētspējīgu finansējumu. Konkurss noslēdzās jūnijā ar Hannu Pro uzvaru visās četrās projekta sadaļās: TV studija, ziņu sižetu sagatavošana, montāžas studija, reģionālā TV studija.
 
Īstenojot ERR jaunā TV kanāla apraides nodrošinājuma projektu, Hannu Pro inženieri operatīvi izstrādāja projekta tehnisko dokumentāciju, veica infrastruktūras projektēšanu un organizēja nepieciešamās tehnikas piegādes. Vasaras beigās Hannu Pro servisa centrs piegādāja un uzstādīja īpaši konstruētu furnitūru, kā arī veica apraides sistēmu un visa nepieciešamā aprīkojuma uzstādīšanu un konfigurēšanu, kas telesabiedrībai jau 2015. gada 28. septembrī ļāva uzsākt apraidi no jaunās studijas.
 
»»» lasiet arī: pilna informācija par ERR ETV3studijas projektu
 
Hannu Pro piegādā tehniku Latvijas Valsts radio multimediju studijai
   
Latvijas Valsts radio multimediju studijas projekts
 
Šī gada janvārī ar Hannu Pro uzvaru noslēdzās Latvijas Valsts radio rīkotais iepirkuma konkurss "Multimediju studijas audio iekārtu, video iekārtu un palīgierīču piegāde". Organizējot šo iepirkumu Latvijas Valsts radio vēlējās paplašināt programmu sagatavošanas iespējas jaunā dimensijā, lai klausītājiem sniegtu iespēju tās ne tikai klausīties radio ēterā, bet arī vērot tiešsaistē. Saskaņā ar projektu piegādātais aprīkojums ietver gan studijas skaņas (paplašināta Axia iQ modulārā studijas pults, Telos Hx2 telefonijas integrācijas modulis un Omnia ONE FM signāla sagatavošanas procesors no Telos Alliance) un gaismošanas aprīkojumu, gan filmēšanas nodrošinājumu - četras Sony PMW-300K1 augstas izšķirtspējas XDCAM kameras un Blackmagic Design signālu apstrādes un komutācijas aprīkojumu, gan video apstrādes un montāžas darba vietas aprīkojumu un Apple iMac darbstaciju. Jau Februārī Hannu Pro piegādāja visu nepieciešamo tehniku, lai Latvijas Valsts radio varētu uzsākt savu Latvijas Radio 5 un Radio Klasika programmu pilnveidošanu. Projekta tirgus vērtība pārsniedz 80 000 EUR.
 
Levira papildina savus PTS resursus un izvēlas Grass Valley LDX kameras un Dyno S atkārtojumu sistēmas
   
Levira SNG gatavojas spēles tiešraidei
 
Pērn Igaunijas vadošais apraides nodrošinātājs un telekomunikāciju operators Levira pieņēma lēmumu investēt PTS un satelītu apraides sistēmas izveidē (SNG) un vērsās pie Hannu Pro Tallinn, lai saņemtu risinājuma piedāvājumu televīzijas kameru un sistēmu piegādei. Uzklausot klienta ieceres, Hannu Pro sagatavoja konkurētspējīgu piedāvājumu un piegādāja četrus pilnus Grass Valley LDX 80 Flex saimes studijas kameru traktus ar optisko signālu pārraidi, K2 Summit serveri, Dyno S SloMo atkārtojumu sistēmu, kas vienlaikus atbalsta 6 ievades kanālus un 2 atskaņošanas kanālus, kā arī papildus ShareFlex licenci, lai nodrošinātu satura apmaiņu starp atsevišķi darbināmām sistēmām. Šī gada sākumā aktīvi strādājot ar iegādāto Grass Valley mobilo risinājumu un nodrošinot daudzas tiešraides no tādiem pasākumiem kā KHL, Igaunijas basketbola čempionāts, VTB Somijas komandu spēles, BBL basketbola čempionāts un citi, Levira uzkrāja lielu pozitīvu pieredzi un, ņemot vērā pozitīvo sadarbību ar Hannu Pro, kā arī Grass Valley tehnoloģiju priekšrocības, šovasar Levira veica jaunu pasūtījumu vēl vienas Grass Valley K2 Summit un Dyno S atkārtojumu sistēmas iegādei. Jaunās iekārtas būs īpaši noderīgas uzsākot darbu pie jaunās televīzijas sezonas pasākumiem - Dzelzceļa kauss, Eurobasket, KHL un citiem.
 
»»» Foto - gatavošanās spēles HJK - Liverpool tiešraidei
 
KTS iegādājas jau trešo Grass Valley Dyno S sistēmu un uzlabo iepriekš iegādātās
   
KTS Dyno instalācija OB1 (foto - KTS)
 
Gadu mijā KTS - viens no vadošajiem PTS pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs pieņēma lēmumu atjaunot savas atkārtojumu sistēmas. Jau iepriekš kompānija bija augsti novērtējusi savā rīcībā esošo Grass Valley K2 un Dyno sistēmu darbu, kā arī pozitīvo sadarbību ar Hannu Pro, tamdēļ, lai īstenotu jauno projektu, tā vērsās pie Hannu Pro - Grass Valley pārstāvjiem Baltijā. Jau drīz pēc vienošanās noslēgšanas Hannu Pro KTS piegādāja: Grass Valley K2 Dyno S Elite sistēmu, kas nodrošina vienlaikus signālu ievadi 6 kanālos un 2 kanālu atskaņošanu, divus jaunus Dyno S atkārtojumu sistēmas vadības paneļus, kas ļaus diviem atkārtojumu un palēninājumu operatoriem vienlaikus strādāt pie sarežģītu programmu veidošanas, kā arī ShareFlex licences, kas nodrošina satura koplietošanas atsevišķi darbināmām Dyno S sistēmām. Hannu Pro veica arī sistēmu atjaunošanu esošajam KTS aprīkojumam: Grass Valley Summit 3G serveriem un pirmās paaudzes Dyno S sistēmām. Šis aprīkojuma atjaunošanas projekts ļaus pasūtītājam iegūt labāko, ko spēj piedāvāt Grass Valley HD Slow Motion tehnoloģija, nodrošinot perfektu attēla kvalitāti izbraukuma programmu un tiešraižu veidošanā.
 
Hannu Pro nodrošina datu glabāšanas sistēmu atjaunošanu MTG apraides centrā
   
EMC Isilon instalācija MTG Rīgas apraides centram

 EMC Isilon storage system installation at MTG Riga POC
Gada sākumā starptautiskais izklaides biznesa kompāniju tīkls - Modern Times Group (MTG) pieņēma lēmumu izmantot EMC apmaiņas programmas priekšrocības, lai atjaunotu savu datu glabāšanas infrastruktūru Rīgas apraides centrā. Projekta īstenošanai MTG izvēlējās savu pastāvīgo sistēmu integrētāju partneri Hannu Pro. Hannu Pro pasūtītājam piegādāja vairākas EMC Isilon X200 NAT tīklam pieslēdzamās datu glabāšanas sistēmas un programmatūru, kā arī SSD iekārtas un citu nepieciešamo aprīkojumu. MTG arī noslēdza 5 gadu apkalpošanas līgumu. Hannu Pro nodrošināja iekārtu uzstādīšanu, pārbaudi un sagatavošanu drošai lietošanai. Šāda projekta tirgus vērtība sasniedz 300 000 EUR.
 
Hannu Pro LTV piegādā DAC ALTO-II arhivēšanas sistēmu
   
DAC ALTO II arhīvu sistēma LTV

 
Pavasarī Latvijas Valsts televīzija (LTV) izsludināja atklātu konkursu arhivēšanas sistēmas iepirkumam. Šajā konkursā Hannu Pro piedāvājums, kas balstīts uz Disk Archive Corporation ALTO-II multimediju un datu glabāšanas risinājumu, tika atzīts par labāko. Jau Jūnijā Hannu Pro pasūtītājam piegādāja pilnībā drošinātu (redundant), modulāru plug-and-play arhīvu sistēmu, kas ietver divas 48 disku šasijas, serveri, disku iekārtas un vadības programmatūru. Sākotnējais arhīva apjoms pārsniedz 200 TB, kas atbilst 5000 video stundām pie datu pūsmas apjoma 50 Mbit/s. Pasūtītājs arī izvēlējās pakāpenisku datu apjoma palielināšanu, turpmākajos četros gados ik gadu glabājamo datu apjomu palielinot par 136 TB, kas atbilst 3000 stundām pie datu plūsmas apjoma 50 Mbit/s. Maksimālais arhīva apjoms pārsniedz 2 PB. Hannu Pro nodrošināja sistēmas uzstādīšanu un sagatavošanu darbam. Projekta tirgus vērtība sasniedz 100 000 EUR.
 
LNT investē jaunajās Grass Valley LDX saimes studijas kamerās
   
LNT - Grass Valley LDX

 
Martā MTG Baltijas koncernā ietilpstošā Latvijas telesabiedrība LNT veica cenu aptauju savam studijas kameru sistēmu komplekta iegādes projektam. Hannu Pro sagatavotais piedāvājums, kas balstīts uz Grass Valley LDX saimes studijas kameru tehnoloģijām, tika novērtēts kā konkurētspējīgākais un kompānija izvēlējās Hannu Pro risinājumu. Drīz pēc tam, kad puses bija pilnībā vienojušās par projekta saturu, Hannu Pro pasūtītājam piegādāja piecas pilnībā nokomplektētas Grass Valley LDX saimes Studio Triax kameras un trakta aprīkojumu, kā arī vairākus HD optikas komplektus un Vinten statīvus.
 
Grass Valley LDX saimes kameras, pateicoties īpašai vienlaicīgai attēla nolasīšanas tehnoloģijai (Xensium-FT - CMOS Frame Transfer), nodrošina augstāko iespējamo attēla TV kvalitāti ar plašu dinamisko diapazonu pat sarežģītākajos gaismošanas apstākļos, novēršot attēla kropļojumus, kas raksturīgi secīgās nolasīšanas matricām. Unikālā XCU šasija nodrošina ērtu LDX kameru pārvietošanu starp dažādām filmēšanas vietām. Īstenojot šo kameru iegādes projektu, LNT TV studija ir kļuvusi par vienu no labāk aprīkotajām Latvijā, spējot nodrošināt TV tiešraižu un programmu veidošanu augstākajā kvalitātē. Šāda mēroga projekta tirgus vērtība pārsniedz 400 000 EUR.
 
Hannu Pro piegādā vēl vienu uz Christie tehnoloģijām balstītu kino risinājumu
   
Christie CP2215 projektora uzstādīšana Jogeves kultūras centrā

 
Gada pirmajā pusē vēl viena Igaunijas pašvaldība organizēja iepirkumu augstas kvalitātes projekcijas iekārtas iegādei savam kultūras centram. Hannu Pro Tallinn guva uzvaru šajā iepirkumu konkursā un drīz vien Jogevas pašvaldībai piegādāja modernu Christie CP2215 digitālo kino projektoru, kas nodrošina līdz 15 000 lumenu lielu gaismas spēju līdz 15 m lielam ekrānam. Hannu Pro arī piegādāja Christie Integrated Media Block (IMB) - ar DCI savietojumu dekodēšanas moduli, Xpand 3D sistēmu 3D kino atbalstam un atbilstošas audio sistēmas. Projekta tirgus vērtība sasniedz 50 000 EUR.
 
Hannu Pro Igaunijas raidsabiedrībai ERR piegādās pilnvērtīgu studijas un programmu veidošanas risinājumu jaunveidotajam integrācijas kanālam
   
ERR ETV3 studijas projekts
 
Gada sākumā ar Igaunijas valdības atbalstu Igaunijas sabiedriskā raidsabiedrība ERR (Eesti Rahvusringhääling) uzsāka jauna TV kanāla izveidi Igaunijas krieviski runājošo iedzīvotāju mērķauditorijai. Vadoties no kopējā jaunā TV kanāla budžeta 4 miljoni euro, ERR plāno ik nedēļu sagatavot pašu veidotās un pirktās TV programmas vairāk kā 20 stundu apjomā, nepieciešamības gadījumā veicot dublēšanu un lietojot subtirtus. Pēc lēmuma par TV kanāla izveidi pieņemšanas, TV sabiedrība izsludināja atklātu konkursu par tehniskās risinājuma izstrādi un piegādi.
 
Hannu Pro Tallinas un Rīgas komandas pie projekta strādāja cieši sadarbojoties, lai sagatavotu labāko tehnisko piedāvājumu, piesaistot arī konkurētspējīgu finansējumu. Konkurss noslēdzās jūnijā ar Hannu Pro uzvaru visās četrās projekta sadaļās:
 
· TV studija aprīkota ar
·  īpaši efektīvu DeSisti studijas LED gaismu sistēmu
·  sešiem Grass Valley LDX saimes studijas kameru komplektiem, kas ietver unikālu XCU modulāro vadības bloku, ļaujot kameras ērti izmantot gan studijā, gan PTS. LDX kameras vienīgās pasaulē ir aprīkotas ar CMOS-FT (pilna kadra nolasīšana) funkcionalitāti aizvara kropļojumu likvidēšanai
·  Grass Valley Karrera 2ME studijas konsoli
·  Lawo mc2 36 kanālu mikserpulti un V_PRO8 audio un video signālu apstrādes sistēmu
·  Grass Valley maršrutētājiem, signālu apstrādes iekārtām (modulars and multiviewers)
·  Riedel iekšējās komunikācijas sistēmu
·  inovatīvu un efektīvu Barnfind Technologies optiskās šķiedras risinājumu signālu pārsūtīšanai
·  L-S-B Virtual Studio Manager sistēmu pilnas studijā izmantoto iekārtu kontroles nodrošināšanai un operatīvai iekārtu konfigurācijas maiņai atbilstoši TV programmas vajadzībām
· ziņu sižetu sagatavošana - vairāki pilnībā aprīkoti ENG kameru komplekti;
· montāžas studija - piecas pilnībā aprīkotas nelineārās montāžas darba vietas;
· reģionālā TV studija reģionāla rakstura satura veidošanai
 
Hannu Pro saņem LIAA ERAF atbalstu attīstības veicināšanai
   
Hannu Pro -  LIAA, ESF

 
Šā gada aprīlī, sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Hannu Pro īstenoja projektu - TV un telekomunikāciju sistēmu integrācijas pakalpojumu ārējā mārketinga aktivitātes ASV un Kanādā.
 
Blackmagic Design atjauno savu produktu piedāvājumu
   
Blackmagic Design - 2015. gada nozīmīgākie produkti

 
Blackmagic Design izziņo ievērojamu skaitu jaunu produktu. Viens no nozīmīgākajiem jaunumiem ir jaunas Cinema saimes kameras URSA 4.6K un URSA Mini. Abi modeļi var tikt aprīkoti ar EF un PL bajonetēm un jauno 4.6K super 35 izmēra sensoru, kas nodrošina līdz 4608x2592 pikseļu video uzņemšanu līdz 120 kadriem sekundē. Blackmagic Design kā papildus iespēju piedāvā jaunā 4.6K sensora uzstādīšanu iepriekš iegādātajām URSA kamerām. Papildus jaunajiem URSA kameru modeļiem Blackmagic Design piedāvā arī divus jaunus īpaši kompaktus kameru modeļus Blackmagic Micro Cinema un Blackmagic Micro Studio, kas paredzēti dinamiskiem filmēšanas apstākļiem, kā arī darbam studijā.
 
Līdzvērtīgi nozīmīgs jaunums Baltijas valstu tirgum ir jaunā Teranex Mini 12G-SDI signālu pārveidotāju saime, paredzēta datu pārraides ātrumam līdz 12Kb/s. Jaunajos Teranex pārveidotājos ir novērstas pārkaršanas problēmas un tie atbalsta signāla ar izšķirtspēju līdz 2169p60 apstrādi, kā arī video formātu pārveidošanu no SD uz HD un Ultra HD. Tomēr būtiskākais Teranex Mini saimes pārveidotāju jauninājums papildus vadības panelis ar integrētu LCD displeju, kas nodrošinu pilnu pārveidotāja vadību, un iebūvēts Ethernet pieslēgums attālinātas vadības un strāvas padeves (power via ethernet) nodrošināšanai. Blackmagic Design jaunajiem pārveidotājiem piedāvā ari statnē montējamu plauktu, kas ļauj 1U telpā novietot trīs pārveidotāja moduļus. Kopumā kompānija piedāvā 12 dažādus signālu pārveidotājus, no kuriem 6 modeļi paredzēti darbam ar optisko tīklu signāliem.
 
Darbam studijā Blackmagic Design piedāvā jaunu ATEM 2ME Broadcast Studio 4K mikseri/signālu komutatoru, HyperDeck Studio 12G risinājumu, jaunus maršrutētājus ar 12G atbalstu, ATEM Talkback adapteri ar tally atbalstu video kamerām, kā arī jaunus Thunderbolt un PCI ievada/izvada risinājumus un daudzas citas novitātes.
 
Plašākai informācijai par Blackmagic Design jaunumiem sazinieties ar mums!
 
Hannu Pro kļūst par Sennheiser oficiālo partneri un ari apkopo gada nogales veikumu
   
Hannu Pro - oficiālais Sennheiser partneris

 
Analizējot pagājušā gada noslēdzošā ceturkšņa veikumu, Hannu Pro apkopoja arī nozīmīgākos Rīgas biroja sasniegumus nelielo video ražošanas projektu segmentā. Klientiem Latvijā (VTV grupas uzņēmumi, Arkogints, Prieka Vēsts, Talsu Televīzija, LNT, 4.vara, Laba Daba un citi) piegādāta augsti kvalitatīva Angenieux OPTIMO 25-250mm kino optika, Autocue suflēšanas sistēma, Alphatron kameras strēle (jib), Blackmagic Design video signālu komutācijas, ievada izvada un apstrādes iekārtas, datu masīvi, dažādu ražotāju (atbilstoši klientu vēlmēm un vajadzībām) 4K filmēšanas kameras un aprīkojums, kā arī apraides un novērošanas sistēmas un cita tehnika vairāk kā 100 000 EUR vērtībā. Piegādātais aprīkojums ietver arī jaunāko Sennheiser produkciju.
 
Atgādinām Hannu Pro no šī gada janvāra ir Sennheiser oficiālais partneris - Sennheiser Professional Audio, Sennheiser Professional Systems/Integrated Systems un Neumann produkcijas izplatīšanā. Plašākai informācijai par Sennheiser piedāvājumu sazinieties ar savu Hannu Pro pārstāvi.
 
Hannu Pro telesabiedrībai ERR piegādā modernu VSM sistēmu
   
L-S-B VSM sistēma ERR IRIS PTS

 
Pērn, pārstāvot Vācijas TV tehnoloģiju kompāniju L-S-B, Hannu Pro Tallinn Igaunijas Sabiedriskajai raidsabiedrībai ERR piegādāja modernu studijas vadības sistēmu (Virtual Studio Manager - VSM). Jaunā studijas vadības sistēma pirmo reizi tika izmantota IRIS PTS vadības nodrošināšanai atspoguļojot UEFA Euro 2016 kvalifikācijas futbola spēli starp Igauniju un Angliju, kā arī FIS pasaules kausa slēpošanā tiešraidēm no Otepää.
 
ERR studijas vadības sistēma apvieno IRIS PTS esošo aprīkojumu, nodrošinot visaptverošu vadību. Vienotajā apraides nodrošināšanas sistēmā iekļautas Evertz un Avitech signālu vizuālās kontroles sistēmas (multi-viewer), Grass Valley video mikseris, maršrutētājs un televīzijas kameras, kā arī Lawo skaņas plūsmu maršrutētājs un cits aprīkojums. Atvērta arhitektūra un moduļu princips ļauj vienoto vadības sistēmu paplašināt, kad vien nepieciešams, iekļaujot tajā piemēram Riedel komunikāciju sistēmu vai Grass Valley K2 video serverus, vai citas sistēmas un iekārtas, kuras ERR varētu iegādāties nākotnē. ERR vecākais inženieris Toomas Õigus stāsta par jauno sistēmu: "sistēma ir ļoti apjomīga ar tik plašām iespējam; mēs esam ļoti iepriecināti".
 
VSM sistēma ir komplekss studijas vadības risinājums, kuru lietotājs var konfigurēt atbilstoši savām vajadzībām. Tas ļauj inženieriem veidot sagataves gan tiešraidēm, gan programmu ierakstam studijā. Sistēma vienotā vidē apvieno visu nepieciešamo; vadības paneļu funkcionalitāti iespējams bez ierobežojumiem pielāgot, lai nodrošinātu sistēmas iekārtu darbu atbilstoši dažādām vajadzībām un dažādos programmu ražošanas režīmos. Centralizētu sistēmas komponentu vadību nodrošina vsmStudio servera programmatūra, kuru iespējams darbināt izmantojot pilnu vairāku līmeņu drošināšanu.
 
Piegādātā VSM sistēma tika izstrādāta, pielāgota un sagatavota lietošanai ERR cieši sadarbojoties ar ražotāju L-S-B.
 
»»» par ERR VSM lasiet arī SVG Europe
 
Hannu Pro Vilnius kompānijai Prorent piegādā jaunu Leica Summicron-C optikas komplektu
   
Leica Summicron-C set

 
Pagājušā gada nogalē Hannu Pro Vilnius pasūtītājam Prorent piegādāja Baltijas valstīs pirmo Leica Summicron-C optikas komplektu ar sešiem augstas klases 18, 25, 35, 50 un 100mm T2.0 objektīviem ar PL tipa bajoneti, kas, pateicoties īpaši precīzai ģeometrijai, nodrošina augstas kvalitātes attēlu bez kropļojumiem. Jaunie Summicron-C objektīvi ir kvalitatīva alternatīva ekskluzīvajiem Summilux-C saimes objektīviem. Tie nodrošina labāko funkcionalitāti savā klasē, kā arī atbalsta plašu kameru klāstu, ieskaitot RED ražojumus. Prorent ir Lietuvas aprīkojuma izīrēšanas uzņēmums, kas koncentrējas uz filmēšanas tehnikas (kameras, aprīkojums, gaismas, skaņu ieraksta tehnika) īri. Uzņēmums plāno jauniegādātos objektīvus galvenokārt piedāvāt komplektā ar augstākās klases Sony F55 2K/4K kameru, kuru Hannu Pro Vilnius piegādāja iepriekš. Projekta tirgus vērtības sasniedz 73 000 EUR.
 
Jordānijas Radio un TV sabiedrība pilnveido apraides infrastruktūru izvēloties Grass Valley tehnoloģijas (ziņai pievienota saite uz projekta lapu)
   
Jaunas apraides sistēmas ieviešana Jordānijas Radio un TV sabiedrībā

 
Lai modernizētu un uzlabotu esošo apraides infrastruktūru un palielinātu ekspluatācijas drošību Jordānijas Radio un TV sabiedrība (JRTV), izvēlējās Grass Valley piedāvātos 3G tehnoloģijas serverus, signālu komutācijas iekārtas un maršrutēšanas aprīkojumu. Telesabiedrība iegādājās piecus K2 Summit 3G standartu atbalstošus apraides serverus, kas nodrošina ierakstu un atskaņošanu gan darbojoties pastāvīgi (stand-alone), gan tīklā (SAN); vairākas Grass Valley EDIUS nelineārās montāžas sistēmas ar optiskā pieslēguma atbalstu K2 Summit serveriem kopējā sistēmas datu tīklā; Trinix 3G komutatoru ar Jupiter vadību un iebūvētu daudzkanālu vizuālas kontroles sistēmu (multiviewer) un Maestro vadības sistēmu ar iebūvētu DVE un grafikas atbalstu darbam 1+1 drošināšanas režīmā. Visa apraides aprīkojuma automatizētu vadību nodrošina Pebble Beach Systems Marina automatizācijas sistēma. Piegādātais aprīkojums ietver arī Pixel Power LogoVision televīzijas grafikas un kanālu noformējuma sistēmu un Interra Systems Baton automatizētu failu kvalitātes kontroles sistēmu. Projekta īstenošanu veic Hannu Pro inženieri un speciālisti partnerībā ar Jordānijas vadošo sistēmu integratoru AVC Al-Waseet. Hannu Pro izstrādāja apraides sistēmas tehnisko projektu, sagatavoja shēmas un nodrošināja aprīkojuma piegādes, kā arī veica iekārtu uzstādīšanu un konfigurāciju. Projekta tirgus vērtība pārsniedz 2 miljonus EUR. Jordānijas Radio un TV sabiedrība veic nepārtrauktu apraidi 24 stundu režīmā arābu valodā, kā arī nodrošina 21 stundu apraidi angliski un 13 stundu apraidi franciski katru dienu. Jaunās investīcijas ļaus telesabiedrībai nodrošināt apraidi trīs papildus TV kanāliem.
 
»»» plašāka informācija un fotoreportāža pieejama JRTV projekta lapā
»»» par JRTV projektu lasiet arī SVG Europe

 
Latvijas televīzija investē modernās Grass Valley programmu ieraksta/atskaņošanas sistēmās
   
Grass Valley T2 iDDR-PRO
 
Izvirzot mērķi uzlabot apraides automatizācijas tehnisko nodrošinājumu, LTV (Latvijas Valsts televīzija) veica padziļinātu tirgus izpēti un pieejamo tehnoloģiju, tehnisko risinājumu un to funkcionalitātes izvērtēšanu un salīdzināšanu. Pēc Tirgus izpētes procesa pabeigšanas, LVT izsludināja iepirkuma procedūru "Par digitālu ieraksta/atskaņošanas iekārtu piegādi", kas noslēdzās oktobrī ar Hannu Pro uzvaru. Saskaņā ar iepirkuma nolikumu, Hannu Pro sagatavoja piedāvājumu, kura pamatā ir trīs Grass Valley T2 iDDR-PRO multifunkcionālas video serveru iekārtas ar plašu iespēju klāstu, ieskaitot dažādu signālu ievades/izvades pieslēgumu un video formātu atbalstu. Katra no Grass Valley T2 iDDR-PRO iekārtām nodrošina vienu ieraksta kanālu un vienlaikus arī divu neatkarīgu kanālu atskaņošanu (play-out) SD un HD (ieskaitot 1080p) formātos. Katra iekārta ietver 1TB datu masīvu audiovizuālo materiālu un datu glabāšanai, nodrošinot datu un audiovizuālo materiālu pārsūtīšanu/sinhronizāciju paralēli atskaņošanai un ierakstam, kā arī atbalsta dažādus attālinātas vadības protokolus: AMP (Advanced Media Protocol), BVW, GPI un citus, izmantojot RS-422 vai Ethernet pieslēgumu. Piegādes komplektā ietverti monitori un cits nepieciešamais papildaprīkojums. Iepirkuma izmaksas pārsniedz 40 000 EUR.
 
Hannu Pro Latvijas Universitātei piegādās 3D simulāciju aprīkojumu
   
Orad HDVG4 platforma Latvijas Universitātei
 
Šī gada septembrī ar Hannu Pro uzvaru noslēdzās Latvijas Universitātes izsludinātais atklātais iepirkumu konkurss "3D simulāciju vides aparatūras piegāde ERAF 2.1.1.3.1. apakšaktivitātes „Zinātnes infrastruktūras attīstība” projekta „Valsts nozīmes pētniecības centra sociālekonomikā un sabiedrības vadībā zinātnes infrastruktūras attīstība” vajadzībām”. Jau pavisam drīz pasūtītājs saņems trīsdimensiju virtuālās studijas risinājumu, kas balstīts uz jaunās Orad HDVG4 trešās paaudzes platformas. Jaunā Orad HDVG4 platforma tieši televīzijas vajadzībām, lai atbilstu augstākajām kvalitātes prasībām, nodrošinot apstrādes aizturi, kas mazāka par 2 kadriem. Hannu Pro sagatavotais risinājums ir pirmais šāda veida Baltijas valstīs. Tas atbalsta SD un HD formātus, līdz 16 video signāla avotiem, nodrošinot kameru sekošanu, un līdz 16 video izejām, kā arī video servera vadību. Latvijas Universitāte plāno jauno sistēmu izmantot Sociālo zinātņu fakultātes vajadzībām, kā arī topošo televīzijas žurnālistu sagatavošanai. Projekta tirgus vērtība pārsniedz 70 000 EUR.
 
LNT investē efektīvā televīzijas atkārtojumu sistēmā
   
LNT, Viasat
 
Tuvojoties jaunās televīzijas sezonas sākumam, augustā skandināvu telekomunikāciju tīklam Viasat piederošā televīzijas sabiedrība LNT veica savu tehnisko resursu uzlabošanu un papildināšanu, izvēloties Hannu Pro sagatavotu atkārtojumu sistēmas risinājumu. Hannu Pro piedāvātā risinājuma pamatā ir moderna atkārtojumu sistēma, kas ir pilnvērtīgs (turnkey) un efektīvs risinājums piemērots televīzijām un sporta centriem dinamisku televīzijas programmu un sporta pārraižu nodrošināšanai. Tā ļauj apstrādāt līdz 8 video avotiem un diviem izvades kanāliem, atbalsta HD un SD signālus, ietverot SDI, kā arī nodrošina daudzkanālu vizuālo kontroli (multiviewer). Piegādātā sistēma var tikt darbināta kopā ar esošo TV infrastruktūru vai patstāvīgi (stand-alone) un nodrošina operatīvus atkārtojumus no dažādiem skatu punktiem, palēninājumus, grafisko noformējumu, aktualitāšu izcelšanu un ziņojumu apmaiņu sociālajos tīklos. Sistēmas atbalstam Hannu Pro pasūtītājam piegādāja arī kompaktu ISDN mikseri, Sennheiser aprīkojumu un atbilstošu video monitoru. Projekta tirgus vērtība pārsniedz 50 000 EUR.
 
Hannu Pro nodrošina Positivus TV kanāla playout pakalpojumus
   
Positivus TV 
Jūnijā Hannu Pro sadarbībā ar Hannu Digital uzsāka jauna biznesa projekta īstenošanu, kas iezīmē Hannu Pro darbības virzienu paplašināšanu, piedāvājot TV kanālu playout pakalpojumu nodrošināšanu. Hannu Pro sagatavotais TV kanālu apkalpošanas pakalpojumu piedāvājums ir labs risinājums klientiem, kas vēlas sākt jaunu kanālu apraidi Baltijas valstīs vai globālā mērogā neinvestējot līdzekļus apraides nodrošināšanas infrastruktūras izveidē. Hannu Pro un Hannu-Digital rīcībā esošā, modernā TV kanālu playout iekārtu un telekomunikāciju sistēmu infrastruktūra ļauj saņemt izejmateriālus no dažādiem avotiem (FTP, IP, SDI u.c.), veikt automatizētu TV programmu izveidi ietverot interaktīvu grafisko kanāla noformējumu, kā arī padot sagatavoto signālu dažādos apraides tīklos - IPTV, OTT, DVB-C/T/S. Sākot ar 2014. gada 10. jūliju, atbilstoši 18., 19. un 20. jūlijā Salacgrīvā notiekošā Positivus populārās mūzikas festivāla notikumu atspoguļošanas grafikam, Hannu Pro uzsāka jauna televīzijas kanāla Positivus TV apkalpošanu, nodrošinot automatizētu programmu playout un izplatīšanu Lattlecom WebTV, interaktīvās televīzijas un Latvijas virszemes televīzijas tīklos. Plašāka informācija par Hannu Pro apraides pakalpojumiem pieejama pie jūsu Hannu Pro pārstāvja.
 
Sound Devices, LLC izveido jaunu produktu grupu - Video Devices
   
VideoDevices 
Profesionālo audio un video iekārtu izstrādātājs Sound Devices ir izveidojis jaunu, video tehnoloģijām paredzētu produktu kategoriju - Video Devices. "Lai skaidri nodalītu mūsu audio un video produkciju, Sound Devices koncentrē video produkcijas piedāvājumu jaunā veidolā - Video Devices. Šī jaunā, nodalītā preču zīme ļaus mūsu video produkcijas piedāvājumu skaidri iezīmēt un virzīt video ražošanas tirgū", stāsta Sound Devices prezidents Mets Andersons - "Lai arī audio iekārtu ražošana joprojām ir mūsu pamata nodarbošanās un mēs turpināsim izstrādāt jaunus audio produktus, video iekārtu ražošana ir kļuvusi par nozīmīgu mūsu biznesa daļu. Video Devices izveide ir skaidrs vēstījums nozarei, ka mums ir ilgtermiņa plāni šajā tirgū". Turpmāk visi video ražošanai pielietojamie produkti tiks piedāvāti ar Video Devices nosaukumu. Video Devices piedāvājuma izveide ir nozīmīgs solis kompānijas stratēģijas fokusēšanā video ražošanas un video tehnoloģiju integrācijas jomās.
 
Hannu Pro sadarbības partneru loku papildina Belden
   
Belden 
Sākot ar 2014. gadu Hannu Pro saviem klientiem Latvijā, Baltijā un arī citos tirgos piedāvā telekomunikāciju tīklu un infrastruktūras aprīkojuma ražotāja Belden produkciju un risinājumus. Belden ir viena no pasaules vadošajām kompānijām, kas apvieno plaša spektra komunikāciju tehnoloģiju un infrastruktūras uzņēmumus, piedāvājot vadu un bezvadu datu komunikāciju, signālu pārraides un automatizācijas sistēmas, kā arī signālu pārveides, IP un tradicionālās datu pārraides savietošanas risinājumus informācijas tehnoloģiju jomai, korporatīvajai komunikācijai, rūpnieciskajai ražošanai, transporta nozarei un teleraidīšanai. Belden produkcija ietver arī augstākās kvalitātes kabeļus, aprīkojumu un pilna cikla signālu pārraides sistēmas visprasīgākajām jomām - televīzijas un apraides vajadzībām, kā arī enerģētikai, kur nepieciešama drošība un noturība pret nelabvēlīgiem vides faktoriem.
Plašāka informācija par Belden risinājumiem pieejama Hannu Pro birojā.
 
Hannu Pro piegādā Christie projekcijas tehniku Jehvi koncertzālei
   
Christe CP2215 Jehvi koncertzālē 
Gada sākumā ar Hannu Pro Tallinn uzvaru noslēdzās iepirkuma konkurss par tiesībām piegādāt kino klases video projektoru Jehvi koncertzāles Amadeus kino vajadzībām.
Maija beigās Hannu Pro pasūtītājam piegādāja jaudīgu video projektoru, kas, atbilstoši izvirzītajām prasībām, nodrošina augsti kvalitatīvu attēlu telpā ar 144 sēdvietām un 10 metrus lielu ekrānu. Hannu Pro izstrādātais risinājums ietver: Christe CP2215 trīs matricu DMD DLP digitālo video projektoru ar gaismas spēju līdz 15000 lumeniem un atbilstošu optiku, integrētu GDC Technology SX-3000 mediju moduli ar drošu 3TB datu masīvu, kā arī piemērotu balsta konstrukciju ar iespēju tajā ievietot serverus un datortehnikas aprīkojumu.
 
LVRTC izmēģina jaunās iPasolink tehnoloģijas
   
NEC iPasolink EX 
Maija sākumā Latvijas valsts Radio un Televīzijas centrs (LVRTC) uzsāka iPasolink milimetru viļņu radio komunikāciju sistēmas izmēģinājumus. Hannu Pro LVRTC piegādāja iPasolink EX sistēmas komponentes, kas ļauj veikt Gigabitu datu pārraidi un ir lieliski piemērots risinājums nelielu mobilu 4G (LTE/WiMAX) punktu izveidei, kā arī tikpat labi spēj pildīt pamata datortīkla datu pārraides uzdevumus pilsētvidē. iPasolink EX piedāvā šādas priekšrocības: pilnvērtīga GbE datu pārraide (līdz 3.2 Gb/s XPIC 2 + 0 režīmā), lieliska frekvenču joslas izmantošanas efektivitāte, adaptīvā QPSK-256QAM modulācija, niecīgi izmēri un enerģijas patēriņš, kā arī daudzas citas. LVRTC pašlaik veic iPasolink sistēmas izmēģinājumus laboratorijas apstākļos, bet izmēģinājumi āra apstākļos notiks vēlāk vasarā. Lai iegūtu plašāku informāciju par iPasolink iespējām sazinieties ar savu Hannu Pro pārstāvi.
 
Christie atbalsta HOFF 2014 filmu festivālu Igaunijā
   
Chrietie Solaria One 
Aprīļa beigās Igaunijas kūrortpilsētā Hāpsalā norisinājās filmu festivāls HOFF 2014. Pasaules vadošais vizuālo risinājumu izstrādātājs Christie sadarbībā ar Hannu Pro Tallinn sniedza tehnisko atbalstu festivālam un Igaunijas kompānijai Avision, kas nodarbojas ar video projekcijas pakalpojumu sniegšanu. Ar Hannu Pro Tallinn komandas atbalstu Avision pasākuma tehniskajai nodrošināšanai tika piegādāts jaudīgais Christie Solaria One DCI standartu atbalstošais kino projektors. Aprīkots ar S2K (2048x1080 pikseļi) trīs matricu DLP mikrospoguļu (DMD) tehnoloģiju, Solaria One ir lielisks un pieejams risinājums digitālo filmu un reklāmu projekcijām neliela un vidēja izmēra telpās vai kinoteātros. Solaria One spēj projicēt sagatavotu DCI vai parastu saturu, ieskaitot palielināta kadru skaita (high frame rate) MPEG2/H.264 video, kā arī atbalsta saslēgšanu 3D projekciju nodrošināšanai, un ir aprīkots ar Christie IMB moduli.
 
Hannu Pro and Grass Valley organize technology road show in Georgia
   
Grass Valley roadshow in Tbilisi 
Aprīļa nogalē Hannu Pro sadarbībā ar Grass Valley rīkoja divu dienu Grass Valley tehnoloģiju seminārus Gruzijā. Seminārus vadīja Grass Valley pārstāvji Grigory Arzamastsev un Anton Doyneko kopā ar Hannu Pro inženieriem. Semināru gaitā Gruzijas telekompāniju pārstāvji un producenti tika iepazīstināti ar Grass Valley piedāvātajiem tehniskajiem risinājumiem filmēšanai, dinamiskai programmu veidošanai un audiovizuālā satura radīšanai. Klātesošajiem tika demonstrētas adaptējamās (izmantojot programmatūras licencēšanas tehnoloģiju) LDX saimes televīzijas kameras LDX un LDX Compact, ietverot arī 6x Ultra Slow Motion kameras; nelineārā video ražošanas platforma GV Director; kā arī satura veidošanas sistēma GV STRATUS, ar integrētu K2 Summit 3G un atkārtojumu/palēninājumu sistēmu K2 DynoS.
 
Hannu Pro Baltijas valstīs organizē GV STRATUS seminārus
   
GV STRATUS Baltic roadshow (Riga) 
Marta nogalē Hannu Pro sadarbībā ar Grass Valley organizēja plašu semināru programmu, kas bija veltīta Grass Valley GV STRATUS nelineārajai satura veidošanas sistēmas padziļinātai iepazīšanai. Semināru gaitā Grass Valley pārstāvji Cees van Amerongens un Phil Myers iepazīstināja dalībniekus - telekompāniju, producentu apvienību un citu nozares uzņēmumu radošos profesionāļus - producentus, režisorus, redaktorus un žurnālistus ar GV STRATUS nelineārās satura veidošanas sistēmas iespējām un pielietojumu. Katrā no semināru norises vietām - Tallinā, Rīgā un Viļņā tika organizētas atsevišķas nodarbības radošajiem darbiniekiem un tehniskajam personālam, fokusējoties uz katram ražošanas posmam nepieciešamo informāciju.
 
»»» plašāka tehniska informācija par GV STRATUS pieejama .pdf dokumentā
 
Fujinon atsaucas 4K izšķirtspējas tirgus pieaugumam piedāvājot jauno Cabrio sēriju
   
Fujinon ZK-Series (Cabrio) 
4K izšķirtspējas iekārtu tirgus daļa turpina palielināties un ražotāji piedāvā arvien plašāku 4K filmēšanas iekārtu klāstu par arvien pieejamākām cenām. Lai apmierinātu tirgus strauji augošo tirgus pieprasījumu, Fujinon piedāvā jaunu 4K filmēšanas optikas sēriju ZK-Series jeb Cabrio. Fujinon 4K ZK-Series (Cabrio) objektīvos pielietota trīspakāpju tālummaiņas (zoom) tehnoloģija, kas samazina staru izkliedes nevienmērību un attēla kropļošanu, nodrošinot vienmērīgu asumu un sniedzot augstāko attēla kvalitāti. Cabrio objektīviem iespējams pievienot motorizētu vadību, tālummaiņas, fokusa un aizvara kontrolei. Zoom Rate Demand un Focus Position Demand funkciju atbalsts ļauj šo optiku izmantot arī tradicionālas televīzijas optikas aizvietošanai filmējot filmas, sporta programmas, reklāmas vai televīzijas šovus. Lai iegūtu plašāku informāciju par Fujinon piedāvājumu sazinieties ar Hannu Pro tirdzniecības speciālistiem pa tālruni 67452206 vai e-pastu.
 
Hannu Pro uzsāk jaunās JVC GY-HM650 kameras tirdzniecību
   
JVC GY-HM650 
Februāra sākumā Hannu Pro uzsāka jaunās JVC GY-HM650 kameras piedāvāšanu tirgū un aicina visus interesentus pieteikties kameras izmēģinājumiem pa tālruni 67452206 vai e-pastu sales@hannu-pro.com. JVC filmēšanas risinājumi ir ļoti iecienīti televīziju un producentu lokā, un jaunā GY-HM650 kamera nav izņēmums. Tā aprīkota ar inovatīvu iespēju filmēšanas laikā pārraidīt video materiālu uz bāzes staciju izmantojot WiFi vai 4G bezvadu savienojumus, kas ir īpaši nozīmīgi ziņu sižetu sagatavošanā televīzijas vajadzībām, ļaujot operatīvi nosūtīt filmēto materiālu montāžai tieši no filmēšanas vietas, kurā ir pieejami atbilstoši bezvadu sakari. Plašāka informācija par šo piedāvājumu pieejama pie Hannu Pro pārstāvjiem.
 
JVC kameru risinājumi saglabā popularitāti Baltijas valstīs
   
JVC GY-HM600 
Uzsākot darbu Latvijas nacionālajā bezmaksas apraides tīklā šī gada sākumā, Ogres televīzijas sabiedrība veica arī tehnisko resursu atjaunošanu un papildināšanu, izvēloties JVC piedāvāto filmēšanas risinājumu. Februāra sākumā Hannu Pro pasūtītājam piegādāja trīs GY-HM600 kameras. Līdzīgas kameras Hannu Pro pērnā gada nogalē piegādāja arī Valmieras pašvaldības TV vajadzībām un neatkarīgajiem producentiem. JVC kameras ir ļoti iecienītas arī pārējās Baltijas valstīs, kur Hannu Pro pērnā gada nogalē pasūtītājiem piegādāja vairākus desmitus GY-HM600 kameru.
 
Valmieras TV nodrošina reģionālo programmu adaptāciju DVB-T tīklā
   
Vidzemes TV 
Atsaucoties izmaiņām Latvijas DVB-T sabiedriskajā tīklā, arī viena no Latvijas aktīvākajām reģionālajām telesabiedrībām - Valmieras TV iesaistījās apraides nodrošināšanas procesos. Pagājušā gada nogalē Hannu Pro Valmieras televīzijai piegādāja signāla sagatavošanas, pārraides un maršrutēšanas risinājumu, kas izmanto esošo PlayBox apraides nodrošinājumu, lai veiktu Latvijas publiskā DVB-T tīkla programmu sagatavošanu reģionālajai adaptācijai. Pēc tam Valmieras TV sagatavotais signāls tiek nosūtīts uz LVRTC galvas staciju izplatīšanai visā Latvijā, kur reģionālajos apraides centros atbilstoši nepieciešamībai tiek veikta programmu adaptācija reģionālajām vajadzībām.
 
Hannu Pro LVRTC piegādā papildus apraides nodrošināšanas aprīkojumu
   
LVRTC 
2014. gada sākumā Latvijas DVB-T apraides tīklā tika veiktas būtiskas izmaiņas. Sākot ar 1. janvāri 1. sabiedriskā apraides tīkla (multiplex) apkalpošana un apraides nodrošināšana tika uzticēta Latvijas Valsts radio un TV centram (LVRTC). Būtiski mainījās arī publiskajā tīklā piedāvāto programmu klāsts. Lai nodrošinātu apraidi jaunajos apstākļos, jau 2013. gadā LVRTC izsludināja vairākus aprīkojuma iepirkuma konkursus. Hannu Pro aktīvi piedalījās šajos konkursos, piedāvājot efektīvus risinājumus izvirzītajiem uzdevumiem. Balstoties uz konkursu rezultātiem, Hannu Pro pasūtītājam piegādāja Spinner DMV DVB-T salikšanas sistēmu aprīkojumu un komutācijas paneli; Apantac Tahoma-LE16 daudzkanālu videosignālu vizuālās kontroles aprīkojumu (multiviewer); JVC PS-470W monitorus; Miranda modulārās iekārtas signālu apstrādei, pārveidei un padošanai uz raidītājiem izmantojot optiskos tīklus; kā arī papildus licences skaņas celiņu skaita palielināšanai pirmajā publiskajā tīklā.
 
Lietuvas TEO pilnveido apraides interaktivitāti
   
Icareus, TEO 
Pagājušajā gadā Lietuvas lielākais telekomunikāciju operators TEO rīkoja iepirkumu apraides procesa interaktivitātes pilnveidošanai un kā piemērotāko šim nolūkam izvēlējās Hannu Pro sagatavoto risinājumu. Atbilstoši iepirkuma procedūras rezultātiem Hannu Pro telekompānijai piegādāja Icareus EPG serveri, kas nodrošina automatizētu TV programmu saraksta (electronic program guide - EPG) ģenerēšanu četriem DVB tīkliem, kuru apraidi telekompānija nodrošina. Hannu Pro piegādātais risinājums ļauj nākotnē vienkārši paplašināt apkalpojamo apraides tīklu skaitu līdz 6.
 
Reģionālais operators Dautkom papildina studijas tehniskos resursus
   
Dautkom Blackmagic Design signālu komutatori  
Pērn reģionālā telekomunikāciju sabiedrība Dautkom turpināja attīstību un veica savas studijas tehniskā aprīkojuma papildināšanu. Dautkom studijas resursu papildināšanas projektam Hannu Pro sagatavoja atbilstošu piedāvājumu, kas balstīts uz populārajiem Blackmagic Design risinājumiem. Saskaņā ar projekta specifikāciju Hannu Pro kompānijai piegādāja: ATEM studijas signālu komutācijas aprīkojumu, HyperDeck Shuttle video ieraksta iekārtu un DeckLink kartes signāla ievadei un izvadei, kā arī signālu pārveides aprīkojumu. Kompānija Dautkom telekomunikāciju un TV signālu pārraides sfērā darbojas jau vairāk kā 15 gadus un ir stabils reģiona līderis savā jomā.
 
vēl ziņas (2013. gads) »»»
 

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster