Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Grass Valley izziņo vairākus jaunus produktus un saņem CSI balvu
 

IBC 2013 Hannu Pro meets Grass Valley


Amsterdamā notikušā televīzijas tehnoloģiju foruma ietvaros kompānija Grass Valley izziņoja vairākus jaunumus. Vispamanāmākais no kompānijas jaunajiem izstrādājumiem ir jauna LDX saimes kompakto kameru sērija LDX 80 Compact, kas jaunā, mazākā kameras korpusā un par mazāku cenu piedāvā to pašu iespēju klāstu, ko jau pārdošanā esošās tradicionāla izmēra LDX kameras: plašu formātu atbalstu, C2IP kameras vadības sistēmu, lielisku veiktspēju, augstāko attēla kvalitāti, efektivitāti un elastību. Jaunā kameru sērija ir izstrādāta, lai atvieglotu izmantošanu fiksētās filmēšanas vietās, kā arī uz filmēšanas krāniem. LDX 80 Compact sērijā ietilpst LDX Compact Premiere, LDX Compact Elite un LDX Compact Worldcam modifikācijas, kurām, līdzīgi kā tradicionālā izmēra LDX kamerām, ir iespējams papildināt funkcionalitāti iegādājoties atbilstošas GV-eLicense licences, kad vien tas ir nepieciešams. LDX saimes kamerām tagad pieejams arī adaptera risinājums 3G bezvadu pārraides nodrošināšanai un kvalitatīvs, īpaši gatavots OLED skatu meklētājs.
 
»»» lasiet arī oficiālo LDX 80 Compact paziņojumu presei
LDX Compact

Vienlaikus Grass Valley izziņoja vēl vienu pilnīgi jaunu produktu - CommandCenter programmatūru, kas paredzēta apraides procesa organizēšanai atbilstoši klienta vajadzībām un ļauj attālināti konfigurēt, vadīt, kontrolēt un veikt diagnostiku plašam apraides infrastruktūras komponentu lokam. CommandCenter atbalsta vairuma Grass Valley produktu vadību un kontroli, kā arī ietver atbalstu Prelude, Encore un Jupiter komponentēm un sistēmām un citu ražotāju iekārtām lietojot tīkla vadības protokolu (SNMP).
 
»»» lasiet arī oficiālo CommandCenter paziņojumu presei

GV STRATUS

Izstādes ietvaros Grass Valley pieteica arī jaunu GV STRATUS nelineārās video ražošanas platformas versiju, kas arvien paplašina uz failiem balstītas video ražošanas iespējas. Pavisam nesen GV STRATUS saņēma prestižo CSI balvu kā labākais risinājums audiovizuālo materiālu ražošanai, pārvaldīšanai un procesu automatizācijai. GV STRATUS ir pilns rīku komplekts, kas nodrošina audiovizuālo materiālu ievadi, montāžu, satura apkopošanu, datu reģistrēšanu (logging), materiālu pārsūtīšanu un apraidi vienotā vidē, kā arī nodrošina integrāciju ar K2 Summit serveru sistēmām. Jaunākās GV STRATUS iespējas ietver vairāku attālinātu centru atbalstu, spraudni Adobe Premiere Pro CC lietotājiem, savietojamību ar Telestream Vantage sistēmām un atbalstu Avid migrācijai.
 
»»» lasiet arī oficiālo GV STRATUS paziņojumu presei
»»» Grass Valley GV STRATUS saņem prestišo CSI


GV Director
Starp citiem Grass Valley jaunumiem jāmin arī K-Frame programmatūras atjaunojumu; K2 Dyno atkārtojuma sistēmas ShareFlex funkcionālo papildinājumu, kas atbalsta darbu vienotā datortīklā; populārās video montāžas programmas EDIUS 7. versija; GV Edge platformas atjauninājumi; paplašināts formātu atbalsts K2 Summit XT serveru sistēmām un GV Director - inovatīvs video ražošanas un montāžas risinājums ar daudzkanālu video kontroles (multiviewer) funkcionalitāti.
 
»»» plašāka informācija par K-Frame atjaunojumu
»»» EDIUSWorld.com paziņojums - jauns atbalsta portāls EDIUS lietotājiem
»»» GV Director aktuālā produkta informācija

 

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2021, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster