Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
SONY CineAlta izstādē IBC 2000.
 
 
SONY CineAlta 24p HD produktu grupa ātri augošajā video un kino ražotāju kopienā ir ieguvusi profesionāļu īpašu atzinību. Ar vairākiem jauniem CineAlta produktu grupas produktiem visiem interesentiem klātienē bija iespējams iepazīties izstādē IBC, kura no 8. līdz 12. septembrim risinājās Amsterdamā.
 
Kā viens no jaunumiem, tika prezentēta "filmu" kamera HDW - F900. Ar šo jauno kameru uzņemtā materiāla kvalitāte un attēla izteiksmīgums pilnībā lauž līdzšinējos priekšstatus par video attēla nespēju konkurēt ar profesionālo kino.
 
IBC izstādes laikā SONY nodemonstrēja lieliskas attēla iegūšanas iespējas uz video, kas izmantojamas gan filmu, gan augstākās kategorijas televīzijas programmu ražošanas vajadzībām.
 
Ar HD 24p tehnoloģiju iegūto attēlu, filmu fragmentu un mūzikas klipu prezentācijā klāt bija ne tikai Hannu Pro speciālisti, bet arī Latvijas filmu studijas "Platforma Filma" direktors A. Grauba un vadošie speciālisti - G. Spunde, G. Pelcbergs un A. Bišofs. Pārliecinošais HD 24p tehnoloģiju iespēju demonstrējums izpelnījās arī Latvijas pārstāvju aplausus un nelika viņiem vilties nesen izdarītajā izvēlē. "Platformas Filma" studija ir pirmā Baltijā, kura izšķīrusies par SONY HD 24p tehnikas iegādi. Līdz šī gada beigām "Platformas Filma" studija tiks pilnībā aprīkota ar digitālās kinematogrāfijas tehniku, kas pavērs iespējas daudzu kinoprojektu realizācijai. Sony pārstāvji ir gandarīti par veiksmīgo sadarbību ar studiju "Platforma Filma", izveidojot pirmo digitālās kinematogrāfijas studiju Baltijā.
 
SONY
 
Jaunā HDW - F900 kamera, ar kuras iegādi ir sākta šī projekta realizācija, ir lielisks risinājums HDW - F500 montāžas studijai, kas sevi jau pārliecinoši apliecinājusi daudzās pasaules vadošajās video un kino ražotāju kompānijās. 24 kadru HDCAM standarts šobrīd jau plaši tiek lietots starptautiskajam tirgum paredzēto programmu ražošanā. Kopā ar videomagnetofoniem SONY demonstrēja formātu pārveidotāju HKPF-9000, kas ļauj veikt attēlu pārveidošanu dažādos standartos - no viena standarta uz citu.
 
IBC pirmo reizi Eiropā tika demonstrēta arī jaunā daudzformātu augstas izšķirtspējas kamera HDC-950. Ar augsto attēla kvalitāti, kadru skaita režīma (frame rate) pārslēgšanas iespējām un divu formātu izvadiem (HD un parastais) šī kamera ir īpaši piemērota gadījumiem, kad nepieciešams atspoguļot lielus starptautiskus pasākumus dažādos formātos. Izstādē CineAlta grupas produktus SONY demonstrēja kopā ar BVM-D sērijas daudzformātu monitoriem, kas spēj nodrošināt "master" attēla kvalitāti jebkuram no eksistējošiem formātiem. Līdzīgi kā kamera HDC-950 32-collu "master" monitors BVM-D32E1WE Eiropā tika demonstrēts pirmo reizi.
 

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster