Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Digitālās video tehnoloģijas arvien straujāk ienāk Latvijā.
 
 
Pirms pāris gadiem ar vērienīgu prezentāciju tehnoloģiju izstādē IT&T 2001 Latvijā darbu sāka pirmā augstākās klases Sony digitālā kino studija. Taču Sony CineAlta vēl arvien ir ekskluzīva tehnoloģija Baltijā, kas nav pieejama plašam video producentu lokam.

Šobrīd ar prieku var paziņot, ka Latvijā turpina attīstīties profesionālas digitālās tehnoloģijas arī Latvijas producentiem daudz pieejamākā līmenī. Pateicoties veiksmīgai Hannu Pro speciālistu un Ile Films sadarbībai, šobrīd pasūtītājs Ile Films jau ir saņēmis pirmo un pagaidām vienīgo Latvijā profesionālo Digital Betacam sērijas ciparu videokameru DVW-707, kas paredzēta pasaules standartiem atbilstošai video klipu un video filmu uzņemšanai.

Piegādātā Sony DVW-707 video kamera ir pilnībā nokomplektēta ar atbilstošas klases Canon optiku, Pag un Miller aksesuāriem un ir gatava pilnvērtīgam radošam darbam.

Šis notikums Latvijā beidzot ir pavēris ceļu pārejai no pamazām novecojošām analogajām uz vismodernākajām nākotnes digitālajām Betacam tehnoloģijām.

SONY Digital Betacam DVW-707
 
 

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2022, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster