Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
PBK paplašina savas iespējas investējot sava pirmajā datorizētajā
TV programmu apraides sistēmā

 

PBK - Pirmais Baltijas kanāls

 
Turpinot investēt apraides infrastruktūras uzlabošanā, PBK (Pirmais Baltijas kanāls) izvēlējās Hannu Pro sagatavotu risinājumu jaunas automatizētas TV apraides platformas izveidei. Pirmais 2013. gada nogalē realizētais projekts PBK investīciju programmas ietvaros nodrošināja REN TV automatizētas apraides nodrošināšanu Lietuvas tirgum un ir telekompānijas pirmā pilnībā datorizētā apraides sistēma, kuras pamatā ir visjaudīgākā Grass Valley K2 Edge Elite video serveru platforma. Aprīkota ar 5TB datu masīvu, SD/HD formātu un 3D/2D video efektu atbalstu, sistēma veic pilnu satura apkalpošanu TV kanāla apraidei ar līdz 16 audio kanāliem un automatizētu skaņas līmeņošanu, kā ari piedāvā teletekstu un invision subtitrus. Piegādātais risinājums nodrošina automatizētu apraidi pilnā 24/7 1+1 rezervēšanas režīmā, kā ari programmas priekšskatījumu izmantojot atsevišķu darba vietu. Turpmāko divu gadu laikā Hannu Pro pasūtītājam piegādāja papildus Grass Valley K2 Edge serverus un aprīkojumu vēl divu pilnībā automatizētu un datorizētu TV kanālu apraides nodrošināšanai (REN Latvija un REN Igaunija), ļaujot telekompānijai uzsākt 2016. gadu ar 3 jaunu un neatkarīgu TV kanālu apraidi 1+1 režīmā.

PBK apraides sistēmas shēma

Projektu ietvaros piegādātās tehnikas saraksts ietver arī Grass Valley TX/MAM satura pārvaldīšanas sistēmu; K2 Summit 3G serveri, kas nodrošina līdz četrām simetriskām HD/SD kanālu plūsmām, ir aprīkots ar iebūvētu 7.2 TB datu masīvu un AppCenter Pro programmatūru satura ievades, ieraksta un atskaņošanas funkcionalitātes nodrošināšanai; trīs EDIUS Pro nelineārās montāžas sistēmas aprīkotas ar EDIUS STORM 3G kartēm video un skaņas ievadei un atskaņošanai, audio aprīkojumu un JVC DT-R24L41D monitoriem; Evertz 5600MSC+2PS+GP iekārtu centralizētai sinhronizācijas nodrošināšanai un sešu kanālu impulsu ģeneratoru ar GPS atbalstu; Miranda, Axon un Evertz modulārās iekārtas signālu apstrādei, SD/HD procesorus signālu pārveidošanai un Quad SDI/ASI optisko signālu pārveidotājus; kā arī modulāros Ericsson DVB-S/S2 satelītu uztvērējus.

IT infrastruktūra ir balstīta uz vadāmiem HP ražotiem komutatoriem un Cisco VPN datortīklu aprīkojumu. Pilnā rezervēšanas režīmā darbinātie Guntermann & Drunck KVM komutatori ar CATCenter NEO8, UCON-Audio-RM, UCON-IP-NEO, UCON-Audio-s-RM moduļiem un 21 klientu atbalstu nodrošina ērtu piekļuvi serveriem un IT infrastruktūras elementiem. Divi spoguļa režīmā saslēgti Infortrend Eon NAS 3510 datu masīvi ar automātisku datu dublēšanu un kopējo ietilpību 144TB nodrošina visas datu glabāšanas vajadzības, savukārt, 4 kanālu SD/HD Actus View sistēma veic kontrolierakstu saturam ar daudzkanālukanālu skaņu, teletekstu un subtitriem.

Hannu Pro pasūtītājam, atbilstoši detalizētiem telekompānijas norādījumiem, projektēja un piegādāja arī speciālu studijas furnitūru. Hannu Pro inženieri izstrādāja un plānoja visu sistēmu kā vienotu risinājumu, bet Hannu Pro servisa speciālisti veica iekārtu un sistēmu uzstādīšanu, sagatavošanu darbam un nodošanu ekspluatācijā.


PBK jaunās apraides sistēmas izbūveGrass Valley K2 Edge serveriGrass Valley K2 Summit 3G

PBK apraides sistēmas aprīkojumsPBK apraides sistēmas aprīkojumsPBK apraides sistēmas aprīkojums

PBK apraides sistēmas aprīkojumsPBK apraides sistēmas aprīkojums

PBK apraides sistēmas aprīkojumsPBK apraides sistēmas aprīkojums

PBK apraides sistēmas aprīkojums

Apraides sistēmai nepieciešamais aprīkojums
uzstādīts telesabiedrības mašīntelpāNelineārā montāžaNelineārā montāža - K2 Edge vadības panelis

Nelineārās montāžas darba vietas


PBK apraides centra vadības telpaPBK apraides centra vadības telpa

PBK apraides centra vadības telpaPBK apraides centra vadības telpa - Stratus

PBK apraides centra vadības telpaPBK apraides centra vadības telpa - Stratus

PBK apraides centra vadības telpa

Hannu Pro izveidotais PBK apraides centrs

Hannu Pro inženieri sagatavo
apraides sistēmu darbam


ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2022, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster