Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Hannu Pro atbalsta konkursa Supernova finālu, nodrošinot unikālā CuePilot risinājuma piesaisti, lai atvieglotu programmas filmēšanu
 

Supernova | Eurovision 2017

Hannu Pro atbalsta 2017. gada Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkursa Supernova finālu, nodrošinot unikālā CuePilot risinājuma piesaisti tā būtiski atvieglojot programmas filmēšanas un režisora darbu. Lielā fināla filmēšanas laikā, darbojoties kopā ar Grass Valley mikseri, CuePilot ļaus veikt pilnu filmēšanas procesa vadību, sniedzot iespēju programmas režisoram un viņa komandai pilnībā koncentrēties radošo uzdevumu veikšanai.

Hannu Pro vadītājs Kalvis Baumanis skaidro - "Hannu Pro aktīvi seko jaunākajām norisēm nozarē un jaunāko tehnoloģiju attīstībai, uzturot saikni ar nozares profesionāļiem un izzinot viņu nepieciešamības. Lai veicinātu pilnīgāku jaunāko tehnoloģisko sasniegumu izmantošanu aizraujošāku un izsmalcinātāku programmu veidošanai, mēs esam ieinteresēti atbalstīt tos radošos talantus, kas tiecas pēc pilnības gan mākslinieciskajā, gan tehniskajā ziņā, tos, kam ir pārliecinošs potenciāls un vēlme radoši izmantot tehniskās iespējas. Supernova ir lielisks piemērs radošam komandas darbam, un mēs ticam, ka šis CuePilot piesaistes projekts iedvesmos arvien plašāku TV programmu veidotāju loku tiekties pretim jauniem radošiem izaicinājumiem ārpus ikdienas rutīnas."

CuePilot risinājums tiek plaši lietots X Factor DK, Melodifestivalen, Eurovision Song Contest programmu filmēšanā un tas ir pirmais pasaulē speciāli TV tiešraižu programmu veidošanai izstrādātais programmatūras risinājums, kas ļauj vadīt visu programmas filmēšanas procesu sākot no mēģinājumiem līdz pat gatavai tiešraidei.

TV programmas sagatavošanas procesā režisors un pārējā komanda var pilnībā izmēģināt un saplānot montāžas miksera darbu, kameru pārslēgšanu un norādes izpildītājiem un pārējam skatuves personālam, nodrošinot to, ka TV programmas norise notiek ar precizitāti, kas līdzinās tai, ko esam pieraduši vērot mūzikas video. Savukārt, filmējot TV tiešraidi visai filmēšanas komandai un kameru operatoriem ir iespēja sekot līdzi visām ieplānotajām norisēm, kā arī saņemt vizuālas norādes par konkrētu nākamo kadru. Lietojot CuePilot programmatūru ikviens komandas dalībnieks precīzi zina visu nākamo plānoto notikumu secību.

Plašāka informācija pieejama supernova.lsm.lv interneta vietnē
 


ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2018, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster