Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Hannu Pro partneri - Barnfind Technologies
 

Barnfind Technologies

 

Kompānija Barnfind ir vislabāk pazīstama ar saviem, efektīvajiem un plaši savietojamiem signālu pārraides risinājumiem, spējot nodrošināt dažādu signālu pārraidi ar vienu kompaktu 1U iekārtu.

Trīs vienā - BarnOne 32x32 maršrutētājs-pārveidotājs nodrošina elektrisko un optisko signālu maršrutēšanu, pārveidi, apvienošanu (multiplexing) līdz 16 CWDM un 88 DWDM kanāliem.

BarnOne - 1U 32x32 simetriskā/divvirzienu matrica atbalsta SFP (MSA savietojamība), BNC, CWDM, AES3 I/O vai analogo signālu ieskaitot iegulto (embedded) audio, optisko signālu pārraidi, signālu apvienošanu (multiplexing), maršrutēšanu, konvertēšanu un sadali, kā arī IP/Ethernet datu pārraidi 4K 60p režīmā, CAM-CCU un citus darba režīmus. BarnOne ir pieejams dažādās konfigurācijās ar dažāda skaita fiksētām I/O un modulārajām (SFP) pieslēgvietām, lai ikviens lietotājs varētu izvēlēties optimālo sev nepieciešamo risinājumu. BarnOne nodrošina drošu datu pārraidi līdz 40 vai par līdz 80 km attālumā.

Barnfind ari piedāvā pilnībā modulāru risinājumu - BTF-Mini-16 ar 16 moduļu vietām un automātisku drošināšanu, kas atbalsta šādus slēgumus:

• Coax-SFP ar Barn Mini 01
• SFP-SFP ar Barn Mini 02 un 12
• HDMI-SFP ar Barn Mini 03 un 04
• GPIO-Ethernet, kas nodrošina arī GPI/O, 422/485/DMX tīklā (ietverot LSL Tally un UDM atbalstu), ar Barn Mini 05
• Optisko signālu pārslēgšana/apvienošana/sadalīšana ar Barn Mini 06, 07, un 08
• Coax-SFP ar Barn Mini 11
• 10G Ethernet-Fiber ar Barn Mini 22

Paralēli TV un satura veidošanas jomai, Barnfind produkti rod pielietojumu arī daudzos citos segmentos - degvielas industrijā, digitālajās reklāmās, medicīnā, datu pārraides jomā, valdības vajadzībām, ražošanā, drošības nodrošināšanā, aizsardzībā, komunikāciju jomā, publisko pasākumu rīkošanā, reliģiskajās organizācijās un citviet.

Hannu Pro piedāvā plašas Barnfind sistēmu (BTF1-02, BTF1-07 un BT-HOUS-LGX) demonstrāciju iespējas. Barnfind datu pārraides risinājumi ir pieejami arī nomā - plašāk par pieejamajām tehnoloģijām šeit (.pdf)

Lai iegūtu papildus informāciju par visefektīvākajiem Barnfind risinājumiem, lūdzu sazinieties ar savu Hannu Pro produktu speciālistu.

line


ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster