Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Avid ieviešana Latvijas Neatkarīgajā televīzijā.
 

 
Sadarbībā ar Hannu Pro speciālistiem telekompānijas LNT tehniskie resursi ir tikuši papildināti ar trīs AVID nelineārās montāžas sistēmām, kas tiks izmantotas Ziņu departamenta vajadzībām.

Avid nelineārās montāžas sistēmu pielietošana ziņu materiālu atlasē apstrādē un sagatavošanā raidīšanai ir pirmais solis pilnībā datorizētas daudzlietotāju on-line video un audio apstrādes sistēmas ieviešanā Latvijas Neatkarīgajā televīzijā.

Šāda datorizēta sistēma ievērojami paātrina ziņu sagatavošanas procesu, ka arī darbu ar arhīva materiāliem. Avid sistēmu moduļu princips atvieglo šis sistēmas pielietošanu, jo tiek nodrošināta iespēja pāriet uz datorizētu video montāžu sākot ar vienkāršākajām un lētākajām sistēmām (tādas var atļauties pat parasts mājas lietotājs), kuras vēlāk pēc vajadzības var papildināt, palielinot video materiālu apstrādes jaudas. Visas Avid sistēmas ir savstarpēji savietojamas un šai ziņā ir kļuvušas par nozares standartu ar ko rēķinās pat citu profesionālu video apstrādes produktu izstrādātāji. 

Avid apmācība telekompānijā LNT
Darbinieku apmācība darbam ar Avid montāžas
sistēmām telekompānijā LNT
 

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster