Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Hannu Pro ir apstiprināts Diamond (augstākā līmeņa) izplatītāja statuss
apvienotajam Grass Valley un SAM (Snell Advanced Media) produktu
piedāvājumam Baltijā!

 

Grass Valley - new frontiers

Pēc kompānijas SAM nesenās iegādes Grass Valley, Belden uzņēmums, turpina SAM produktu un tehnoloģiju integrāciju savā risinājumu piedāvājuma klāstā un Grass Valley ir izraudzījusi Hannu Pro kā savu īpašo pārstāvi apvienotajam Grass Valley un SAM produkcijas piedāvājumam Baltijā. Turpmāk Hannu Pro piedāvās arī labāko no SAM tehnoloģijām, ko Grass Valley iekļaus jaunajā apvienotajā piedāvājumā.

Paplašinātais Grass Valley produktu piedāvājums uzlabo iespējas klientiem piedāvāt abu zīmolu inovācijas un pieredzi nodrošinot plašāku produkcijas un pakalpojumu izvēli. Foruma NAB 2018 ietvaros Grass Valley informēs par to kā apvienošanas process ir veicinājis tirgus līdera resursu, tehnoloģiju un iespēju paplašināšanos, ļaujot profesionāļiem gūt maksimālu labumu no pārmaiņām, kas notiek visā apraides nozarē. Grass Valley stenda (SL106) apmeklētāji varēs iepazīt piedāvājumu gan no ierastā Grass Valley klāsta, gan SAM produkcijas atbilstoši nozīmīgākajām pielietojuma jomām: tiešraižu programmu veidošana, ziņas, satura izplatīšana, tīkli. "Ir veikts liels, no malas nemanāms, darbs, lai nodrošinātu to, ka mūsu klienti gūst maksimālu labumu no šī iegādes darījuma cik ātri vien iespējams" skaidro Grass Valley prezidents Tim Shoulders - "Piedāvājot SAM produkciju ar Grass Valley zīmolu, mēs visiem lietotājiem nodrošinām savietojamību un plašāku atbalsta iespēju pieejamību. Mēs ar prieku dodamies uz NAB, lai parādītu mūsu paplašinātās iespējas - kad jūs apvienojat divus šāda mēroga tirgus līderus, tad tas ir ieguvums ikvienam".

line

Lai saņemtu plašāku informāciju Grass Valley un Hannu Pro sadarbību, kā arī jauniem, lieliskiem produktu piedāvājumiem, lūdzu sazinieties ar savu Hannu Pro pārstāvi


ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2019, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster