Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
Sadarbība ar ERAF
 
Hannu Pro sadarbībā ar ERAF realizētie projekti:
 
 
Hannu Pro noslēdz līgumu par atbalsta saņemšanu tirdzniecības misijas projektam
   
ERAF atbalsts
 
2016. gada 10. maijā Hannu Pro un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) noslēdza līgumu par atbalsta saņēmšanu programmā Starptautiskās konkurētspējas veicināšana tirdzniecības misijas projekta īstenošanai (projekta numurs 3.2.1.2/16/I/001).
 
Hannu Pro saņem ERAF atbalstu konkurētspējas veicināšanai
   
ERAF aktivitāte Starptautiskās konkurētspējas veicināšana
 
Marta sākumā ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu Hannu Pro īstenoja projektu dalībai CABSAT tehnoloģiju forumā ES atbalsta pasākumu programmas aktivitātes 'Starptautiskās konkurētspējas veicināšana' ietvaros. CABSAT ir vadošā komunikāciju platforma satura veidošanas, apraides un programmu izplatīšanas jomā tuvo austrumu un Eirāzijas reģionā (MEASA). CABSAT forums šogad norisinājās no 8. līdz 10. martam Dubajā, Apvienotajos Arābu Emirātos un vienkopus pulcēja pasaules vadošos nozares uzņēmumus. Pārstāvniecības CABSAT forumā nodrošināšanai, ar ERAF atbalstu Hannu Pro izstrādāja un iekārtoja savu individuālo stendu (stends Nr. CD-13, 4. zāle) tā veicinot starptautisko atpazīstamību konkurētspējas paaugstināšanai.
 
Hannu Pro saņem LIAA ERAF atbalstu attīstības veicināšanai
   
Hannu Pro -  LIAA, ESF

 
Šā gada aprīlī, sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Hannu Pro īstenoja projektu - TV un telekomunikāciju sistēmu integrācijas pakalpojumu ārējā mārketinga aktivitātes ASV un Kanādā.
 
Hannu Pro projektu vadītāju mācību otrais posms noslēdzies
   
LIAA, ESF, EU atbalstītās mācības 
Jūlija sākumā noslēdzās Hannu Pro projektu vadītāju mācību otrais posms. Hannu Pro projektu vadītāji un servisa dienests papildināja savas zināšanas projektu vadībā, kas ietver projekta ciklu uzbūvi, risku analīzi, projekta realizāciju un uzraudzību. Mācības norisinājās divas dienas. Pirmajā dienā projektu vadītāji apguva teorētiskās zināšanas, bet otrajā pārbaudīja tās praksē īstenojot nelielu izmēģinājumu projektu, kurā arī nostiprināja zināšanas par darbinieku iekšējo sadarbību. Mācību noslēgumā projektu vadītāji veica izmēģinājuma projekta realizācijas gaitas analīzi. Mācības ļāva padziļināt projektu vadītāju zināšanas projektu vadībā un tās tika īstenotas sadarbībā ar biedrību Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un ar Eiropas Sociālā fonda un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu.
 
 

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster