Hannu Pro Video un audio tehnika profesionāļiem Telekomunikāciju un apraides sistēmas
Hannu Pro finansiali atbalsta:Hannu Pro - lideris Baltijas broadcast tehnikas tirgu
Jaunumi :: Par mums :: Partneri :: Serviss englishpo russki
Līderis Baltijas TV tehnikas tirgū     

 
CIPARU APRAIDES IEVIEŠANA LATVIJĀ
 
Svarīgākie notikumi   »»» DVB-T un DVB-H   »»» IPTV Latvijā    »»» IPTV Lietuvā    

Seminari Levira digitālās teleraidīšanas konferencē
DVB-T raidītāju uzstādīšana
Pirmie DVB-T izmēģinājumi
DVB-H izmēģinājumi
DVB-H apraide uzsākta
DVB-T un DVB-H ieviešana gūst LTA atzinību
Sākotnējais DVB-T pārklājums
DVB-T apraide ir uzsākta
DVB-T un DVB-H ieviešanas gaita
2007, Mai Hannu Pro iegādājas 100% Kempmayer Media Latvia
Šī gada maijā Hannu Pro ar Kempmayer Media Latvia īpašniekiem noslēdza līgumu par 100% Kempmayer Media Latvia iegādi. Pēc kompānijas iegādes tika mainīts arī tās nosaukums un turpmāk tā sauksies Hannu Digital.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit
 
2007, Mai LVRTC paplašina datu tīkla caurlaidību
Maija nogalē Hannu Pro un LVRTC (Latvijas Valsts Radio un TV centrs) parakstīja nozīmīgu vienošanos par SDH maģistrālā datu tikla paplašināšanu, kas nepieciešams plānotajai DVB-T apraides ieviešanai.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit
 
2007, Aug Hannu Pro atbalsta Leviras otro digitālās teleraidīšanas konferenci
Digitālās teleraidīšanas attīstībai veltītā konference, ko ar Hannu Pro un Thomson Grass Valley atbalstu 23. un 24. augustā organizēja Igaunijas valsts teleraidīšanas sabiedrība Levira, aizvadīta sekmīgi. Tajā piedalījās vairāk kā 250 dalībnieku no vairāk kā 30 valstīm.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit
»»» pilns izklāsts un fotoreportāža pieejami šeit

 
2007, Sep Hannu Pro piegādā tehniku DVB-T un DVB-H ieviešanai
Lai sekmētu ātrāku un kvalitatīvāku virszemes ciparu apraides ieviešanu, atbilstoši jaunākajiem tehniskajiem sasniegumiem, Hannu Pro septembrī piegādāja LVRTC īpašu aparatūru 50 000 EUR vērtībā ciparu apraides izmēģinājumiem DVB-T un perspektīvajā DVB-H formātā.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2007, Sep Hannu Digital iedarbina virszemes ciparu TV Latvijā
Šī gada 20. septembrī Hannu Pro meitas uzņēmums Hannu Digital veica pāreju uz nākamo, otro, posmu ciparu TV ieviešanā Latvijā - tika uzsākta ciparu TV apraide ar nominālo jaudu no sešiem 5kW Thomson/Thales DVB-T raidītājiem Rīgas apkārtnē.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit
»»» pilns izklāsts un fotoreportāža pieejami šeit

 
2007, Oct Hannu Pro veic DVB-T signālu mērījumus
Oktobrī Hannu Pro sadarbībā ar Elektronisko sakaru direkciju un LVRTC veica divus neatkarīgus Digitālas TV signālu mērījumus.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2007, Dec LTA apbalvo labākos nozares speciālistus
Šī gada 12. decembrī Latvijas Telekomunikāciju asociācija (LTA) svinīgi pasniedza 2007. gada balvas labākajiem IT un komunikācijas nozares speciālistiem, kas ar savu entuziasmu un inovatīvām idejām veicinājuši strauju nozares attīstību Latvijā.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2008, Feb Mobilā TV ienāk Latvijā
Sadarbojoties Latvijas Mobilajam telefonam (LMT), Thomson un LVRTC, arī Latvijā ir uzsākta mobilā TV apraide izmēģinājumu režīmā.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2009, Jan Hannu Pro piegādās tehniku DVB-T apraides nodrošināšanai
Šī gada janvārī noslēdzās Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas izsludinātais konkurss par tiesībām ieviest un nodrošināt digitālo TV apraidi Latvijā. Konkursā piedalījās vairākas cienījamas kompānijas - vadošie tirgus spēlētāji. Ar valdības lēmumu par konkursa uzvarētāju tika apstiprināts Latvijas lielākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs SIA Lattelecom, kas piedāvāja īsākos digitālās apraides ieviešanas termiņus un izdevīgākos nosacījumus.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2009, Feb LMT un Hannu Pro turpina sadarbību
LMT (Latvijas Mobilais Telefons) un Hannu Pro turpina sadarbību mobilās TV apraides pilnveidošanā. Februārī Hannu Pro pabeidza aprīkojuma piegādes Latvijas vadošajam mobilo telekomunikāciju operatoram.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2009, Mar Lattelecom uzsāk ciparu TV apraides ieviešanu Latvijā
Ar Latvijas Republikas Ministru kabineta lēmumu tiesības ieviest virszemes ciparu TV apraidi Latvijā tika apstiprinātas SIA Lattelecom. Martā Lattelecom parakstīja līgumu ar LVRTC (VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs) par sadarbību infrastruktūras izmantošanā visā Latvijas teritorijā.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
Lattelecom ievieš IPTV
Lattelecom ievieš IPTV
Lattelecom IPTV tīkla vadības sistēma


IPTV ieviešana Latvijā
2006, Jul Hannu Pro un Lattelekom veido pirmo komplekso MPEG4 IPTV risinājumu Baltijā
Jūlijā noslēdzās Lattelekom, kas ir lielākais fiksēto telekomunikāciju operators Latvijā, organizētais konkurss par tiesībām piegādāt pilnvērtīgu IPTV risinājumu un kā labākais no piedāvājumiem tika izvēlēts Hannu Pro un Optibase sagatavotais piedāvājums, pie kura sagatavošanas, demonstrācijām un pārbaudēm abas kompānijas strādāja vairāk kā 6 mēnešus. Informācija tiks papildināta laika gaitā.
 
2006, Nov Lattelecom noslēdz IP TV sistēmas izveides pirmo etapu
Novembrī Hannu Pro sadarbībā ar galveno apakšuzņēmēju Optibase beidz iekārtu pārbaudes (RFU testus un drīzumā arī stabilitātes testus) un optimizāciju Baltijas valstīs modernākās un pilnīgākās IP TV sistēmas izveides projektā Latvijas vadošajam telekomunikāciju uzņēmumam Lattelecom, lai jau drīzumā tas spētu saviem klientiem piedāvāt 21. gadsimta prasībām atbilstošus interaktīvās televīzijas pakalpojumus.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit
»»» pilns izklāsts un fotoreportāža pieejami šeit

 
2006, Dec Lattelecom uzlabo tīklu vadības un kontroles centru
Decembrī Hannu Pro un telekompānija Lattelecom vienojās par tīklu vadības un kontroles centra pilnveidošanu.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2007, Feb Lattelecom IP TV kļūst par realitāti!
Saskaņā ar, starp Hannu Pro un Lattelecom noslēgto, līgumu par IP TV sistēmas ieviešanu, šī gada 17. februārī tika pabeigta IP TV ieviešanas projekta noslēdzošā fāze: veikti stabilitātes testi, procesu saskaņošana un sistēmas sagatavošana darbam, kā arī visa sistēma kopumā nodota pasūtītājam.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2007, Apr Lattelecom turpina ieviestās IPTV sistēmas attīstīšanu
Aprīļa sākumā līdz ar 3000 Motorola IPTV signāla uztvērēju (STB decoder) piegādi noslēdzās Lattelecom interaktīvās TV ieviešanas pirmā kārta, kuras izmaksas, ietverot nodokļus, sasniedza 1 600 000 EUR, un operators pilnībā pabeidza sagatavošanos interaktīvās televīzijas pakalpojumu sniegšanai.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2007, Nov Lattelecom ievieš modernu IPTV kontroles sistēmu
Novembra sākuma Hannu Pro pabeidza Observer IPTV kontroles sistēmas piegādes un uzstatīšanu Latvijas lielākajam telekomunikāciju operatoram Lattelecom. Projekta budžets ir 61 000 EUR.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2007, Dec Lattelecom uzlabo un paplašina IP TV pakalpojumus
Noslēdzot 2007 gadu, Hannu Pro īstenoja Lattelecom IP TV sistēmas paplašināšanas projektu. Jaunā IP TV sistēmas paplašināšanas projekta mērķis bija SAT antenu uztveršanas uzlabošana un kanālu skaita palielināšana.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 

IPTV aktivitātes Lietuvā
2007, Mar Hannu Pro uzvar TEO VOD sistēmu konkursā
Lietuvas lielākā telekomunikāciju operatora TEO rīkotais starptautiskais konkurss par tiesībām piegādāt pieprasījuma video (nVOD un VOD) sistēmas interaktīvās televīzijas nodrošinājumam ir noslēdzies. Konkursā par labāko tika atzīts kompānijas Hannu Pro piedāvātais pieprasījuma video risinājums, kas balstīts uz Grass Valley Sapphire serveru sistēmām.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2007, Oct TEO izvēlas Hannu Pro piedāvāto IPTV risinājumu
Vēl vasarā Hannu Pro konkursa kārtībā izcīnīja tiesības piegādāt Lietuvas lielākajam telekomunikāciju operatoram TEO (agrāk Littelekomas) interneta protokola TV (IPTV) risinājumus. Vienošanās starp kompānijām paredz ilgtermiņa sadarbību ar apjomīgām investīcijām vairāku gadu garumā.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2007, Dec Splius ievieš Conax nosacījumu piekļuves sistēmu
Pagājušā gada nogalē Hannu Pro Viļņas nodaļa sadarbībā ar Conax speciālistiem piegādāja un uzstatīja Conax nosacījumu piekļuves sistēmu CAS7 vienam no lielākajiem Lietuvas kabeļu TV operatoriem Splius (Telerena).
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 
2008, Jul TEO paplašina interaktīvās televīzijas pakalpojumus
Lietuvas vadošais telekomunikāciju uzņēmums TEO, turpinot pērn iesākto sadarbību ar Thomson un Hannu Pro, vasarā saņēma jaunu tehniku interaktīvo TV pakalpojumu sniegšanai. Šī, otrā IPTV ieviešanas posma izmaksas ir 200 000 EUR.
»»» plašāks izklāsts pieejams šeit

 

ziņas | par mums | kontakti | serviss :: uz iepriekšējo lapu uz lapas augšu
 
 
© Copyright 2002-2024, SIA Hannu Pro. Visas tiesības aizsargātas.
Jautājumi par www lapu: webmaster